12-latek zagrał cover Pantery i zaskoczył sam zespół! [WIDEO]

i

Autor: Screen: https://www.instagram.com/p/CKsMFE9Ah-v/?utm_source=ig_embed

12-latek zagrał cover Pantery i zaskoczył sam zespół! [WIDEO]

2021-02-03 11:22

Zespół Pantera należy do grona tych grup, które regularnie są coverowane przez różnych wykonawców lub fanów. Tym razem jednak pojawiła się przeróbka w wykonaniu 12-letniego fana, który zaskoczył sam zespół.

Pantera należy do tej grupy zespołów, które często są przerabiane i to nie tylko przez zespoły, ale także przez utalentowanych fanów. Czasami jednak zdarza się taki cover, że sam zespół nie wie co powiedzieć. Tak jest w przypadku pewnego 12-latka, który dosłownie pozamiatał grupę swoim coverem piosenki 'Walk'.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

12-latek coveruje Panterę, a zespół dosłownie zatkało

Jeżeli jesteś 12-letnim fanem Pantery, to chyba nie ma nic lepszego niż fakt, że twój ulubiony zespół wrzuca na swoje social media twój cover. Przekonał się o tym 12-letni gitarzysta, który postanowił zagrać kultowe 'Walk'. Jeżeli gracie na gitarze, to odpalacie nagranie na własną odpowiedzialność, bo dzieciak może was mocno zawstydzić. Gotowi? Zobaczcie, jak dzieciak wymiata na gitarze:

Jak widać, Pantera łączy ludzi i to w różnym wieku. Pozostaje tylko obserwować chłopca, być może za jakiś czas zostanie nową gwiazdą rocka?