Żona Roba Trujillo wyda własny minialbum! Kiedy premiera wydawnictwa?

i

Autor: Screen z Instagrama/chloetrujillo Żona muzyka z Metalliki rozpoczyna karierę muzyczną!

Żona Roba Trujillo wyda własny minialbum! Kiedy premiera wydawnictwa?

2022-08-03 16:13

Kolejna osoba z rodziny Metalliki na poważnie bierze się za karierę muzyczną! Tym razem tą drogą postanowiła pójść… żona Roberta Trujillo! Artystka wzięła przykład z męża i syna i połączyła siły z Markiem Dalbethem z zespołu Bellusira. Duet zapowiedział wydanie debiutanckiej EP-ki “Heavy Peace” - kiedy premiera projektu?

Panów z Metalliki nie trzeba nikomu przedstawiać - zespół jest obecny na rynku od ponad czterdziestu lat i według niedawno opublikowanego raportu Pollstar jest on topową grupą metalową na świecie, której koncerty nadal cieszą się ogromną popularnością. W ślad swoich ojców idą pociechy Panów z zespołu - swoje kapele mają już synowie Larsa Ulricha, Jamesa Hetfielda i Roberta Trujillo. Teraz kolejna osoba z rodziny Metalliki postanowiła wziąć się za karierę muzyczną!

Co tam w środku gra - Metallica

Żona Roba Trujillo wyda własny minialbum! 

Mowa tym razem o… żonie Roberta Trujillo! Chloe Trujillo jest uznaną artystką, malarką i projektantką mody, a teraz do tej listy doda też bycie wokalistką. Kobieta połączyła siły z Markiem Dalbethem, kryjącym się pod pseudonimem Rav Medic - duet zapowiedział wydanie wspólnej EP-ki! Projekt został zatytułowany Heavy Peace i ukaże się już 19 sierpnia nakładem Golden Robot Records. Do tej pory Chloe i Rav Medic wydali trzy single z nadchodzącego minialbumu - Mana, A Ladder To The Sun i The Heaviest Sound Is Silence.

Jaką muzykę tworzy duet?

Chloe i Rav Medic w swojej twórczości czerpią inspirację z wielu gatunków - od rapu i metalu po muzykę cygańską i blues. Choć będzie to pierwsze wydawnictwo pani Trujillo, to świat muzyki nie jest jej całkowicie obcy - Chloe karierę muzyczną rozpoczęła występując w kabaretach i teatrze muzycznym w Nowym Jorku, co zaowocowało zaproszeniem jej Gailę Zappę do nagrania coveru Franka Zappy The Torture Never Stops.