Zaręczyny na Download Festival! „W błocie? Przy Limp Bizkit? Czysty romantyzm!”

i

Autor: Screen z TikToka/mitch_the_uwu Doszło do zaręczyn na koncercie Limp Bizkit

ze świata rocka

Zaręczyny na Download Festival! „W błocie? Przy Limp Bizkit? Czysty romantyzm!”

2024-06-26 13:22

Można już stwierdzić, że sezon festiwalowy rozpoczął się w pełni. Za nami pierwsze tego typu wydarzenia na terenie Polski, również na świecie odbyło się już kilka legendarnych imprez. Do tego grona z pewnością należy Download Festival, czyli miejsce, które zbiera prawdziwych fanów i fanki ciężkich brzmień. Teraz miejsce to stało się przestrzenią dla bardzo romantycznego zdarzenia!

Download Festival to jeden z najsłynniejszych festiwali dla fanów i fanek rocka i heavy metalu z całego świata. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2003 roku, a te organizowane jest do dziś, już nie tylko na terenie Anglii, ale także we Francji, w Australii oraz Niemczech.

Tegoroczna edycja imprezy w Donington już za nami. Download Festival 2024 odbywał się w dniach 14-16 czerwca, a gwiazdami byli m.in. Queens of the Stone Age, Royal Blood, Mr. Bungle, Biohazard, Fall Out Boy, Pantera, The Offspring, Billy Talent, Fear Factory, Avenged Sevenfold, Sum 41, Machine Head, The Black Dahlia Murder, Corey Taylor oraz Limp Bizkit. To właśnie w trakcie setu ostatniej z wymienionych kapel doszło do wzruszającego zdarzenia!

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Zaręczyny w rytm Limp Bizkit

Koncerty to jedne z tych sytuacji, w trakcie których bardzo często dochodzi do zaręczyn. Wygląda na to, że nie inaczej inaczej sytuacja ma się w przypadku festiwali! Właśnie na Download Festival, w trakcie występu Limp Bizkit, a dokładnie w czasie, gdy ze sceny wybrzmiewał klasyk Break Stuff, użytkownik, kryjący się na platformie TikTok pod nickiem mitch_the_uwu, postanowił oświadczyć się swojej partnerce!

Mężczyzna podzielił się w sieci nagraniem z tego szczególnego momentu i prezentuje ono, jak pada on na jedno kolano, prosto w ubłocony teren. Widać na wideo, że partnerka zupełnie nie spodziewała się oświadczyn, wzruszona jednak oczywiście powiedziała "tak'. Nagranie już jest hitem sieci, zebrało tysiące wyświetleń, komentują je także setki Internautów, którzy przede wszystkim zwracają uwagę na naprawdę dość mało romantyczne (przynajmniej dla niektórych) okoliczności, w jakich doszło do zaręczyn. Zobacz moment poniżej:

Oto ciekawostki o kultowym "Smash" The Offspring:

Listen on Spreaker.