Z Guns N' Roses na ustach wjechał prosto w komisariat policji! Mężczyzna odpowie za... terroryzm!

i

Autor: Screen z YouTube/The National Desk Mężczyzna wjechał w komisariat policji, śpiewając Guns N' Roses

Z Guns N' Roses na ustach wjechał prosto w komisariat policji! Mężczyzna może odpowiedzieć za... terroryzm!

2023-10-04 11:44

Każdego dnia, w różnych zakamarkach świata, dochodzi do przeróżnych, niekiedy zupełnie przedziwnych sytuacji. Nie każda jednak ma związek z rockiem, ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej! Mowa o zupełnie kuriozalnym wydarzeniu, w którym pewną rolę odegrała kultowa piosenka zespołu Guns N' Roses...

Do zupełnie nieoczekiwanej, można wręcz powiedzieć totalnie kuriozalnej, sytuacji doszło pod koniec września w Stanach Zjednoczonych. Dokładnie 20 września w budynek Komisariatu Policji Independence w stanie New Jersey w pewnym momencie... wbił się samochód osobowy. Tego typu wypadki niestety zdarzają się i są szczególnie groźne, ze względu na ryzyko narażenia zupełnie przypadkowych, niczego nie niespodziewających się osób. W ścianę komisariatu wbił się srebrny SUV, kierowany przez 34-letniego mężczyznę. By cała sytuacja była jeszcze dziwniejsza, auto to, według doniesień świadków, grało na cały regulator... Welcome to the Jungle zespołu Guns N' Roses! 

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Co grozi mężczyźnie?

Cała sytuacja została zarejestrowana przez znajdujące się na komisariacie kamery. Nagranie pokazuje, że kierowca, John Hargreaves, bardzo odważnie wysiadł z auta i natychmiast uniósł ręce do góry, jakby w geście zwycięstwa, a wszystko to przy dźwiękach kultowego kawałka Gunsów. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i wszczęte zostało dochodzenie. Wykazało ono, że chwilę wcześniej Hargreaves staranował bramę garażową położonego w pobliżu domu, najpewniej w celu nękania właściciela. 

Na szczęście w żadnych z tych wypadków nikt nie ucierpiał, nieokrzesany fan hard rocka odpowie jednak za swoje zachowanie. Mężczyzna został oskarżony o włamanie, przestępstwa kryminalne i posiadanie broni, może także zostać oskarżony o terroryzm, napaść z bronią oraz spowodowanie rozległych obrażeń lub szkód w wyniku kolizji. John Hargreaves przebywa obecnie w areszcie, grozi mu nawet do 30 lat więzienia!