Slash, Myles Kennedy i The Conspirators wrócą na scenę! Co wiadomo na temat trasy?

i

Autor: Alberto E. Tamargo/Sipa USA/East News Slash i spółka ponownie połączą siły!

Slash, Myles Kennedy i The Conspirators wracają na scenę! Pierwszy występ od prawie dwóch lat ogłoszony!

2023-09-15 9:54

W 2008 roku Slash nawiązał współpracę z wokalistą zespołu Alter Bridge, Mylesem Kennedym. Współpraca ta układała się tak dobrze, że Panowie postanowili ją kontynuować - i trwa ona do dziś! Okazuje się, że gitarzysta, Myles i członkowie The Conspirators po prawie dwóch latach wracają na światowe sceny. Znane są szczegóły pierwszego występu projektu!

Już w 2008 roku, w ramach prac nad swoim pierwszym solowym krążkiem, Slash nawiązał współpracę z wokalistą Alter Bridge, Mylesem Kennedym. Szybko stało się jasne, że nie był to jednorazowy wyskok. Już w 2010 roku gitarzysta i Kennedy, wraz z grupą The Conspirators, weszli do studia, a efektem tego stał się, świetnie przyjęty przez rynek, krążek Apocalyptic Love z 2012 roku. Płyta świętowała w ubiegłym roku swoje dziesięciolecie, a w lutym 2022 roku ukazał się czwarty już album tego wyjątkowego projektu. Czyżby w niedalekiej przyszłości czekało nas kolejne wydawnictwo?

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Slash, Myles Kennedy i The Conspirators wracają!

Obecnie Slash ma pełne ręce roboty - koncertowanie z Guns N' Roses, plotki dotyczące potencjalnego materiału od formacji. Muzyk znalazł jednak czas na to, by wznowić swój uwielbiany projekt! Już w lipcu gitarzysta w wywiadzie dla magazynu "NMEzdradził, że już na początku przyszłego roku on, Myles i Konspiratorzy wrócą na światowe sceny! Teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły!

Slash, Myles Kennedy i The Conspirators zagrają 11 lutego 2024 roku na argentyńskim festiwalu Cosquín Rock! Choć na chwilę obecną nie wiadomo, czy mowa o serii koncertów, która towarzyszyć będzie wydaniu nowego materiału formacji, czy bardziej świętowaniu, chociażby przypadającego w przyszłym roku dziesięciolecia albumu World on Fire, to jedno jest pewne - jest na co czekać! My liczymy na ewentualny koncert w Polsce, czekamy na szczegóły całej trasy!

Jestem w trasie z Guns N' Roses do października, potem w styczniu zaczynam, z moim drugim zespołem, The Conspirators. Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale robię też naprawdę ekscytujący serial telewizyjny w Anglii. To adaptacja świetnej książki. Dowiesz się, co to jest, kiedy pojawi się informacja prasowa! - powiedział Slash w wywiadzie.