Guns N' Roses za chwilę wydadzą KOLEJNY singiel?! Znana jest przybliżona data premiery!

i

Autor: Materiały prasowe Za chwilę kolejna nowość od Guns N' Roses!

Guns N' Roses za chwilę wydadzą KOLEJNY singiel?! Znana jest przybliżona data premiery!

2023-08-21 11:25

W piątek nadeszło to, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani hard rockowego grania! Nową-starą muzykę, w postaci singla "Perhaps", zaprezentowali Panowie z Guns N' Roses. Okazuje się, że już możemy odliczać dni do kolejnej premiery! Kiedy ukaże się kolejny kawałek od Axla, Slasha, Duffa i spółki?

O tym, że zespół Guns N' Roses przygotowuje się do wydania muzyki, mówiło się już od dłuższego czasu. Plotki rozpętał sam Slash, który już pod koniec 2022 roku powiedział, że grupa ma przygotowane dla fanów kilka ekscytujących niespodzianek. Na początku czerwca zaś formacja, podczas próby przed występem w Izraelu, zagrała nieopublikowany wtedy oficjalnie utwór, zatytułowany Perhaps, co tylko pobudziło pogłoski na temat potencjalnej zbliżającej się premiery. Raptem kilka tygodni później za to, długoletni techniczny Gunsów w rozmowie z fanami wprost powiedział, że zespół intensywnie pracuje w studiu, a efekty będzie nam dane poznać na dniach. Początkowo mówiło się, że studyjna wersja utworu Perhaps, czyli demo z czasów prac nad Chinese Democracy, nagranego na nowo z udziałem Slasha i Duffa McKagana, ujrzy światło dzienne w piątek 11 sierpnia. Tak się jednak nie stało, a kawałek trafił do serwisów streamingowych dokładnie tydzień później, choć do sieci wyciekł nieco wcześniej.

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

KOLEJNY numer Gunsów w drodze?!

Kawałek został dość ciepło przyjęty przez fanów formacji, zaliczył on także już swój debiut na żywo, podczas pokazu w Pittsburghu w dniu oficjalnej premiery. Wygląda jednak na to, że już możemy odliczać dni do odsłuchu kolejnej muzyki od legendy hard rocka!

Już w piątek 18 sierpnia ogłoszono, że premiera Perhaps na winylu będzie miała miejsce 26 października. Jako strona B tego kawałka pojawi się kolejny utwór-legenda z czasów prac nad Chinese Democracy - The General! 26 października to czwartek, można więc założyć, że singiel ten trafi do serwisów streamingowych dzień później! Czekamy na oficjalne potwierdzenie!