Carrie Underwood w coverze Motörhead! Rockowe i metalowe klasyki na trasie z Guns N' Roses!

i

Autor: HUBERT VESTIL/Getty AFP/East News Carrie Underwood na rockowo i metalowo w trasie z Guns N' Roses!

Carrie Underwood w coverze Motörhead! Rockowe i metalowe klasyki na trasie z Guns N' Roses!

2023-08-09 11:09

Po serii koncertów w Europie, zespół Guns N' Roses rozpoczął kanadyjską i amerykańską część swojej najnowszej trasy koncertowej. Formacji towarzyszą na niej goście specjalni - The Pretenders, Dirty Honey, The Warning, Alice in Chains i Carrie Underwood. Wokalistka country, która od lat przyjaźni się z Axlem, zaprezentowała naprawdę imponujący, rockowo-metalowy set!

Plotki o nowej-starej muzyce od Guns N' Roses, która rzekomo ma ujrzeć światło dzienne już w ten piątek, nie milkną. Panowie do tej pory nie potwierdzili oficjalnie w swoich kanałach potencjalnej premiery numeru Perhaps i skupiają się na koncertowaniu. Formacja gra obecnie w ramach kanadyjskiej i amerykańskiej części serii występów, na której towarzyszą jej goście specjalni, otwierający dane pokazy: The Pretenders, Dirty Honey, The Warning, Alice in Chains i Carrie Underwood. Szczególnie w oczy fanom gitarowego brzmienia rzuca się te ostatnie nazwisko. Z drugiej strony jednak wielbiciele Guns N' Roses bardzo dobrze powinni zdawać sobie sprawę z tego, że jednej z najpopularniejszych współczesnych wokalistek country nie jest obce mocne granie!

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Carrie Underwood gra rockowe i metalowe klasyki przed Guns N' Roses!

Artystka była gościem koncertu, który miał miejsce w sobotę 5 sierpnia w Moncton, New Brunswick w Kanadzie. Gwiazda, której towarzyszy świetny zespół, zaprezentowała naprawdę imponujący, liczący 18 piosenek set, na który złożyły się nie tylko jej autorskie kompozycje, ale też rockowe i metalowe klasyki. Carrie po raz kolejny udowodniła. że w jej duszy gra mocne brzmienie, śpiewając własne wersje Bad Reputation Joan Jett, Hit Me With Your Best Shot Pat Benatar, Wild Horses The Rolling Stones, Rock and Roll Led Zeppelin i... Ace of Spades z repertuaru Motörhead! Fani wokalistki zwracają uwagę na to, że do tej pory Underwood używała Ace of Spades jako melodii przed wejściem na scenę podczas swoje trasy Denim & Rhinestones". Jak artystka, kojarząca się z brzmieniem country, wypada w klasykach Led Zeppelin i Motörhead? Sprawdź nagrania poniżej!