You Me At Six

i

Autor: Materiały prasowe

You Me At Six na pożegnalnym koncercie w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy wystąpi formacja?

2024-02-29 10:12

Brytyjczycy z You Me At Six w przyszłym roku zakończą swoją działalność, ale zanim to nastąpi będziemy mieli okazję pożegnać ich w jedyny właściwy sposób - spotykając się z nimi na żywo. Zespół wystąpi na jedynym i ostatnim w swojej historii koncercie w naszym kraju w listopadzie w Warszawie!

Dokładnie dwie dekady trwała kariera brytyjskiego You Me At Six i na pewno muzycy będą wspominali ten czas bardzo dobrze. Już wydając swój debiutancki album “Take Off Your Colours” grupa zaznaczyła swoją obecność na listach przebojów i do swojego ostatniego krążka, “Truth Decay” z zeszłego roku, zawsze znajdowała na nich miejsce. Największe sukcesy odnosili na etapie płyt “Cavalier Youth” z 2014 oraz “Suckapunch” sprzed 3 lat. Obie uplasowały się na szczycie notowania najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii, a ten pierwszy znalazł się również na liście Billboard 200. 

Na przestrzeni lat grupa zjeździła cały świat dzieląc sceny z takimi zespołami jak Thirty Seconds to Mars, Paramome, Fall Out Boys, All Time Low czy Bring Me the Horizon. W najbliższym czasie You Me At Six będą żegnać się ze swoimi fanami i podczas ostatniej podróży nie zapomną o Polsce, gdzie 20 listopada wystąpią na jedynym i zarazem ostatnim koncercie w naszym kraju.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

You Me At Six pożegnają się z fanami w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

  • 20.11.2024
  • Warszawa, Palladium

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 1 marca o godzinie 10:00 na stronie organizatora.

Sprawdź poniżej artystów, artystki i grupy, których chcielibyśmy zobaczyć na koncercie w Polsce w najbliższym czasie!