Yann

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

YANN prezentuje nowy album! "WSZYWKI GLEBY ZSZYWKI" już są!

2024-03-15 15:15

Dzisiaj oficjalnie premiera długo oczekiwanego albumu od utalentowanego artysty z kolektywu THIRDEYE. Po miesiącach niecierpliwego wyczekiwania, album jest już dostępny w serwisach streamingowych. Można go znaleźć też w sklepie Def Jam Recordings Poland, gdzie oferowane są również zestawy z unikatowymi gadżetami dla prawdziwych fanów.

"WSZYWKI GLEBY ZSZYWKI" obiecuje być jednym z najbardziej przełomowych albumów tego roku, zdobywając uznanie miłośników nowatorskiego brzmienia. Na albumie znajdziemy 16 świeżych utworów, które mają za zadanie dać słuchaczom prawdziwą dawkę energetycznego kopniaka. Wśród gości, których usłyszymy na płycie znaleźli się: ZDECHŁY OSA, ETER, WAAR, SKUTKI UBOCZNE, FIVE_VOLT, GABRIEL HERMES, !BEN, ANO, BVRVN. Teksty na albumie zaprowadzą słuchaczy w podróż przez współczesność, poruszając i inspirując, a jednocześnie obrazując wrocławskie życie małolatów.

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

To nie wszystko!

Za produkcję muzyczną odpowiedzialni są Imitation Zone, Bodhi, Aetherboy1 oraz Erlax, a za oprawę graficzną płyty - Paweł Nowak.

Ale to nie wszystko! Wraz z premierą albumu, YANN rusza w trasę koncertową "PERPETUUM DEBILE”, obejmującą największe polskie miasta. Towarzyszyć na żywo będzie mu zespół PRETENSJE w składzie: Benjamin Bojanek (gitara), Kacper Skwara (perkusja) oraz Miłosz Ostropolski (bas). To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć nowy materiał od YANN’a na żywo wraz z jego mocnymi brzmieniami i unikalną atmosferą koncertów. Daty poniżej:

  • 15.03 - Katowice
  • 24.03 - Gdańsk
  • 28.03 - Kraków
  • 29.03 - Warszawa
  • 05.04 - Wrocław
  • 12.04 - Poznań

Bilety dostępne w sprzedaży na stronie.