WODECKI TWIST – klip do utworu „Nad wszystko uśmiech Twój” dostępny!

i

Autor: Materiały prasowe Wodecki Twist i Męskie Granie razem!

WODECKI TWIST – klip do utworu „Nad wszystko uśmiech Twój” dostępny!

2023-07-06 12:36

Singiel „Nad wszystko uśmiech Twój” w aranżacji Kamila Patera i w wykonaniu Wiktora Waligóry zapowiada specjalne letnie koncerty wspólnego projektu dwóch najciekawszych polskich festiwali. Teraz ma swoją premierę video do tego utworu!

Premiera koncertu miała miejsce podczas szóstej edycji festiwalu WODECKI TWIST i zaostrzyła apetyty na klasykę polskiej piosenki w nowej, fantastycznej odsłonie. Krótko mówiąc – z twistem! W zjawiskowych wnętrzach krakowskiego Teatru im. Juliusza Słowackiego Kamil Pater wraz z zespołem i solistami zaproponowali wytrawnej festiwalowej publiczności – która jak nikt zna się na repertuarze Zbigniewa Wodeckiego – szaloną, muzyczną podróż. Odbiór był więcej niż dobry, słuchacze nagrodzili artystów długimi owacjami na stojąco. Odsłaniamy zatem kolejne karty! Właśnie ukazuje się klip do pierwszego singla w ramach współpracy WODECKI TWIST i Żywiec Męskie Granie. Jest to piosenka „Nad wszystko uśmiech Twój” w wykonaniu znakomitego Wiktora Waligóry.

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock

Wodecki Twist na Męskim Graniu!

Za nami koncert na dużej scenie festiwalu Żywiec Męskie Granie, który odbył się 24 czerwca w Poznaniu, a już 8 lipca koncert w Warszawie. Przyjdźcie po radość, pozytywne wibracje i świeżą muzyczną bryzę prosto z Chałup! W obu koncertach udział biorą: Natalia Przybysz, Wiktor Dyduła, Piotr Odoszewski, Dawid Tyszkowski, Wiktor Waligóra, Bovska, Paulina Przybysz z towarzyszeniem dziewięcioosobowego zespołu pod kierownictwem Kamila Patera.