WODECKI TWIST – klip do utworu „Nad wszystko uśmiech Twój” dostępny!

i

Autor: Materiały prasowe Wodecki Twist i Męskie Granie razem!

Wodecki Twist i Męskie Granie razem! Wyjątkowe połączenie

2023-06-19 14:23

Singiel „Nad wszystko uśmiech Twój” w aranżacji Kamila Patera i w wykonaniu Wiktora Waligóry zapowiada specjalne letnie koncerty wspólnego projektu dwóch najciekawszych polskich festiwali.

Premiera koncertu miała miejsce podczas 6. edycji festiwalu WODECKI TWIST i zaostrzyła apetyty na klasykę polskiej piosenki w nowej, fantastycznej odsłonie. Krótko mówiąc – z twistem! W zjawiskowych wnętrzach krakowskiego Teatru im. Juliusza Słowackiego Kamil Pater wraz z zespołem i solistami zaproponowali wytrawnej festiwalowej publiczności – która jak nikt zna się na repertuarze Zbigniewa Wodeckiego – szaloną, muzyczną podróż. Odbiór był więcej niż dobry, słuchacze nagrodzili artystów długimi owacjami na stojąco. Odsłaniamy zatem kolejne karty! Właśnie ukazuje się pierwszy singiel w ramach współpracy WODECKI TWIST i Żywiec Męskie Granie. Jest to piosenka „Nad wszystko uśmiech Twój” w wykonaniu znakomitego Wiktora Waligóry.

Muzyka rockowa lat 80-tych - Polska. Albumy, które zmieniły historię

Wodecki Twist na Męskim Graniu!

Przed nami także dwa koncerty na dużej scenie festiwalu Żywiec Męskie Granie – 24 czerwca w Poznaniu i 8 lipca w Warszawie. Przyjdźcie po radość, pozytywne wibracje i świeżą muzyczną bryzę prosto z Chałup! W obu koncertach udział wezmą: Natalia Przybysz, Wiktor Dyduła, Piotr Odoszewski, Dawid Tyszkowski, Wiktor Waligóra, Bovska, Paulina Przybysz z towarzyszeniem dziewięcioosobowego zespołu pod kierownictwem Kamila Patera.