Within Temptation zapowiadają nowy singiel! Kiedy ukaże się kompozycja “Don’t Pray For Me”?

i

Autor: Tim Tronckoe - materiały prasowe Nadchodzi nowy numer od Within Temptation

Within Temptation zapowiadają nowy singiel! Kiedy ukaże się kompozycja “Don’t Pray For Me”?

2022-06-30 11:45

8 lipca 2022 roku Within Temptation wyda nowy singiel „Don’t Pray For Me” – czwarty singiel z serii niezależnych wydawnictw zespołu i numer, który zapowiada nachodzący nowy album. Legendarni liderzy mrocznych acz przebojowych dźwięków, z karierą trwającą dwie dekady i z 7 studyjnymi albumami na koncie, które znalazły już ponad 4 mln nabywców– nadal są prawdziwą siłą na muzycznej scenie, z którą należy się liczyć.

W ciągu ostatnich lat zespół Within Temptation przeniósł swoją uwagę z wydawania albumów na publikowanie serii singli, umożliwiając członkom grupy oddanie się procesom twórczym, a tym samym dostarczanie świeżo inspirowanej muzyki. Najnowsze single formacji: Entertain You, The Purge i Shed My Skin, znalazły się w pierwszej 20-tce amerykańskiej listy Billboard Mainstream Rock Indicator Charts i na oficjalnych niemieckich listach przebojów. A teraz formacja przygotowuje się do ujawnienia najnowszego utworu Don’t Pray For Me.

To najlepsza Chemia jaka była kiedykolwiek!” - Łukasz Drapała w Esce ROCK!

"Don’t Pray For Me" walczy z narzucaniem innym przekonań i lęków oraz daje świadectwo akceptacji własnej podróży każdego z nas. To hymn o konfrontacji z faktem, że przekonania mogą być płynne, różnorodne lub, szczerze mówiąc, odmienne. Piosenka opowiada o umożliwieniu ludziom podążania za własnym przeznaczeniem. - mówi Sharon den Adel

Plany na przyszłość Within Temptation

Don’t Pray For Me to czwarty singiel z serii niezależnych wydawnictw Within Temptation. Zespół zajęty był w studiu pisaniem i nagrywaniem zupełnie nowych piosenek na swój nadchodzący album, którego premiera zapowiadana jest na przyszły rok. Pozostała część 2022 roku zostanie wypełniona koncertami na europejskich letnich festiwalach, trasą po USA z Iron Maiden i wspólną europejską trasą wraz z Evanescence jesienią 2022 roku. Grupa zagra w naszym kraju już 05 grudnia!