Within Temptation – przesunięcie terminu show “The Aftermath” na 15 i 16 lipca, 2021

i

Autor: Materiały prasowe

Within Temptation – przesunięcie terminu show “The Aftermath” na 15 i 16 lipca, 2021

2021-07-05 14:37

Z powodu problemów technicznych Within Temptation przesunęło termin „The Aftermath: A Show In A Virtual Reality” z 8 i 9 lipca na późniejszą datę. Show finalnie odbędzie się 15 i 16 lipca 2021 r.

Sharon den Adel:

„Wszyscy wiecie, że jesteśmy absolutnymi mistrzami w zmienianiu terminów, a teraz osiągnęliśmy nowy kamień milowy: najkrótsze odroczenie w naszej dotychczasowej karierze! Bardzo ciężko pracujemy nad naszym wydarzeniem VR, ale ponieważ jest to coś, czego nigdy wcześniej nie robiliśmy – i zdecydowanie coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliście, czasami doświadczamy kilku utrudnień w procesie, który jest dla nas i naszej ekipy zupełnie nowym doświadczeniem."

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

„Abyśmy mogli stworzyć dla Was jak najlepsze, spektakularne i legendarne przeżycie, postanowiliśmy przełożyć ‘The Aftermath – A Show In A Virtual Reality’ na 15 i 16 lipca. To tylko tydzień i wiemy, że widowisko to jest warte tego oczekiwania. Nie możemy się już doczekać. Jedno jest pewne: show zapamiętacie na długo!”

Bilety do nabycia tutaj. Obejrzyj oficjalny pierwszy zwiastun “The Aftermath” TUTAJ.

- Bilety zakupione na pierwotne terminy automatycznie zachowują swoją ważność na nowe terminy. - Niedostępne w nowych terminach? Nie ma problemu! Show można oglądać ponownie przez 48 godzin po rozpoczęciu koncertów.

Nowy singiel: ‘Shed My Skin’

Wraz z show, Within Temptation zapowiedziało swoją najnowszą piosenkę „Shed My Skin” (z udziałem Annisokay), która została oficjalnie wydana w piątek, 25 czerwca.

“’Shed My Skin’ obraca się wokół radzenia sobie z nieuniknionymi zmianami w życiu. Chodzi o to, by stać się osobą, którą mamy być, nawet jeśli oznacza to utratę ludzi, których kochamy, od których się oddaliliśmy. Prawdziwy rozwój zaczyna się tam, gdzie kończą się strefy komfortu i właśnie o o tym jest ta piosenka: jeśli się nie zmieniamy, nie rozwijamy się. Jeśli się nie rozwijamy, tak naprawdę nie żyjemy” – Sharon.

Piosenka ta powstała we współpracy z niemiecką metalcore’ową grupą Annisokay, w efekcie czego stworzony został przejmujący metalowy hymn.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu