White Lies

i

Autor: materiały prasowe

White Lies - koncert w Polsce. Data, miejsce, bilety

2022-04-26 11:59

Jeden z najpopularniejszych gitarowych zespołów ostatnich lat, White Lies, wystąpi w Polsce. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie poniżej.

White Lies w Polsce. Koncert będzie częścią trasy promującej szósty album grupy, As I Not To Fall Apart, który ukaże się 18. lutego 2022 r. Trudno w to uwierzyć, ale White Lies w Polsce zagrali aż 16 koncertów plus 2 DJ sety. Te liczby mówią wszystko o skali popularności brytyjskiego trio w naszym kraju. W Progresji usłyszymy uwielbiane hity oraz materiał z nowego albumu, który premierę będzie miał w lutym 2022 r. Brytyjskie trio wykonujące muzykę z pogranicza rocka alternatywnego pochodzące z Ealing. Początkowo zespół występował pod nazwą Fear of Flying. Grupę tworzą Harry McVeigh (śpiew, gitara rytmiczna, keyboard), Charles Cave (gitara basowa, wokal wspierający) i Jack Lawrence-Brown (perkusja). Ich debiutancki album To Lose My Life wydany w 2009 roku, zadebiutował na pierwszym miejscu UK Albums Chart. W wywiadzie dla BBC przyznali, że największy wpływ na ich twórczość mieli Talking Heads. Mroczne dźwięki White Lies są często porównywalne do wykonawców takich jak Editors, Arcade Fire, Joy Division, Interpol, The Killers, Echo & the Bunnymen, Tears for Fears i The Teardrop Explodes. Również barwa głosu wokalisty często porównywana jest do takich wokalistów jak Ian Curtis czy Julian Cope.

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?

White Lies w Polsce

Sprawdź, co musisz wiedzieć o koncercie White Lies w Polsce.

  • Data: 4 maja 2022
  • Drzwi: 19:00
  • Start: 21:00
  • Miejsce: Progresja

Przedsprzedaż biletów rusza 28 września o godzinie 12:00 na stronie www.whitelies.com. Oficjalna sprzedaż biletów wystartowała 30 września o godzinie 11:00.

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves