WaluśKraksaKryzys nowym singlem zapowiada kolejny album! Co wiadomo o krążku + piekło + niebo +

i

Autor: Materiały prasowe WaluśKraksaKryzys z nowym singlem "kawałek dla Marcina P."

WaluśKraksaKryzys nowym singlem zapowiada kolejny album! Co wiadomo o krążku "+ piekło + niebo +"

2023-04-19 15:51

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że WaluśKraksaKryzys przygotowuje się do wydania nowej płyty. Wszystko stało się jasne w środę 19 kwietnia, gdy światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa artysty - mowa o utworze "kawałek dla Marcina P.", który oficjalnie zapowiedział krążek "+ piekło + niebo +"!

WaluśKraksaKryzys pojawił się na polskiej scenie muzycznej w 2019 roku, gdy ukazał się jego pierwszy album, zatytułowany MiłyMłodyCzłowiek. Muzykę Walusia szybko dostrzegł Błażej Król, który zaprosił go do wzięcia udziału w Męskim Graniu 2020. Artysta podpisał kontrakt z wytwórnią Mystic Production i to jej nakładem światło dzienne ujrzał album ATAK, uznawany dziś za jedno z najlepszych wydawnictw polskiej współczesnej sceny rockowej. WaluśKraksaKryzys pojawia się na największych rodzimych festiwalach, nieustannie koncertuje. Fani nie ukrywali, że mocno czekają na nową muzykę od "nadziei polskiego rocka". Od kilku miesięcy było wiadomo, że Waluś pracował nad trzecią płytą - właśnie poznaliśmy jej przedsmak!

O nowej płycie i Taco Hemingwayu - Riverside w Esce ROCK

WaluśKraksaKryzys nowym singlem zapowiada płytę "+ piekło + niebo +"

W środę 19 kwietnia światło dzienne ujrzał, zapowiedziany kilka dni wcześniej, utwór "kawałek dla Marcina P.". Do numeru powstał także teledysk, który został zrealizowany przez samego artystę! Kompozycja oficjalnie zapowiedziała najnowszy, trzeci już album Walusia, który został zatytułowany + piekło + niebo +. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy dokładnie ukaże się on na rynku, pewne jest jednak, że stanie się to w tym roku!

to są najważniejsze informacje o tej płycie: to będzie moja najważniejsza płyta, to będzie płyta o obrazie moich uczuć religijnych przez uczucia religijne, to będzie płyta o życiu, to będzie płyta o śmierci, to będzie płyta o miłości, to będzie płyta o przemocy, to będzie płyta o kosmosie, to będzie płyta o chorobie, to będzie płyta o lekach. bez ciekawości nie ma mądrości - pisze o płycie WaluśKraksaKryzys.