Urszula z akustycznym koncertem na 40-lecie w Stodole!

i

Autor: AKPA Urszula wystąpi w Klubie Stodoła

Urszula z akustycznym koncertem na 40-lecie w Stodole! Najważniejsze informacje

2022-12-15 16:17

W piątek 15 grudnia w Klubie Stodoła wystąpi URSZULA! Jedna z najbardziej uznanych i uwielbianych polskich artystek będzie świętować w Warszawie okrągły jubileusz swojej działalności. Wydarzenie odbędzie się w ramach trasy koncertowej “URSZULA 40 – lecie Akustycznie”. Bilety dostępne w sprzedaży!

Urszula to artystka nietuzinkowa, wyraźna, nie do zdarcia - artystka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Warszawski akustyczny jubileusz z okazji 40-lecia aktywności scenicznej będzie solidną dawką potężnej energii oraz uwielbianych przez kilka pokoleń fanów hitów. Podczas koncertu w Klubie Stodoła, który odbędzie się już 15 grudnia, publiczność usłyszy największe przeboje Urszuli, takie jak : "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen", "Rysa na szkle", czy "Konik na biegunach" w znakomitych, akustycznych aranżacjach. Klimat stworzony przez artystkę, pasja muzyków towarzyszących Urszuli oraz gra świateł i dźwięków przeniosą wszystkich fanów w świat niekończącej się zabawy i muzyki.

Urszula - legenda polskiej muzyki

Urszula to wokalistka muzycznie balansująca między gatunkami rock i pop, od 40 lat na scenie. Oczytana, mądra kobieta, ikona polskiej wokalizy, z talentem, sercem, bez ciśnienia robiąca swoje. Zachwyca nadzwyczaj unikalną barwą głosu, brakiem gwiazdorzenia, ekspresją i siłą na koncertach, a także naturalnością. Na drodze długoletniej kariery wykreowała mega przeboje, o jakich marzy każdy artysta, lecz nie każdemu udaje się to marzenie spełnić - przeboje, które omija czas. Dały jej one wierną, multipokoleniową publiczność.

Urszula - muzyka i osobowość - nie do podrobienia i nie do zastąpienia.

Muzyka rockowa lat 90-tych - Polska. Tak brzmiał rodzimy rock w tej dekadzie!

Urszula z akustycznym koncertem na 40-lecie w Stodole! - szczegóły

  • URSZULA - 40-lecie Akustycznie
  • 15 grudnia 2022, Klub Stodoła
  • ul. Batorego 10, Warszawa
  • Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.