Tumbling Walls powracają z nową EP-ka „More News from Nowhere”

i

Autor: Materiały prasowe Nowy minialbum od Tumbling Walls

Tumbling Walls powracają z nową EP-ka „More News from Nowhere”

2022-08-03 15:44

Po czteroletniej ciszy od debiutanckiej płyty „Monuments are Everywhere and I’m One of Them” zespół Tumbling Walls powraca z nową EP-ka „More News from Nowhere”. Kończcie pastować trampki i wbijajcie na parkiet, muzyka już gra!

Tumbling Walls to zespół założony pod koniec 2016 roku przez wokalistę/klawiszowca — Mateusza Sucheckiego i gitarzystę — Bartłomieja Krawczyka. Obecny skład tworzą: Mateusz Suchecki (wokal, klawisze), Tetsuya Nara (gitara), Filip Franczak (bas) oraz Maciej Makselon (perkusja). Gatunek? Nobody knows. Mieszają gitarowego, melodramatycznego, hipsterskiego rock & rolla z dekadenckim post-punkiem i wszystkim, co pasuje do ich płynnej koncepcji. Określiliby to może mianem postmodernizmu, ale są na to zbyt postmodernistyczni.

EskaROCKLive! - Ostrowska - cały koncert

Tumbling Walls back to the party! 

Czteroosobowy awangardowy zespół, rozrzucony pomiędzy Krakowem, Warszawą a Hongkongiem, serwuje nam zupełnie nową dawkę powykręcanych, nieprzewidywalnych brzmień, opartych na gitarach. Na "More News from Nowhere" składa się pięć kompozycji, w tym znane już single "Everything Artificial and Average" oraz "Bouncing Baby (Dream Song No. 2)". Nad nagraniami wydawnictwa czuwał Mateusz Trykozko, zaś ostateczny sznyt brzmieniu EP-ki nadał Jan Koszałkowski (mix & mastering). Dajcie się zabrać w tę szaloną podróż dźwiękową, podczas której nic nie jest oczywiste. Miejcie uszy szeroko otwarte!