Travis Barker zdradził, przy jakim utworze zakochał się w Kourtney Kardashian. To klasyk Pink Floyd!

i

Autor: Stewart Cook/Shutterstock/Rex Features/East News Travis Barker o muzycznym tle miłości do Kourtney Kardashian

Travis Barker zdradził, przy jakim utworze zakochał się w Kourtney Kardashian. To klasyk Pink Floyd!

2023-04-25 12:36

Travis Barker pozostaje od kilku lat w szczęśliwym związku z jedną z członkiń najsłynniejszej rodziny na świecie - Kourtney Kardashian. Para postanowiła przedstawić historię swojej miłości w odcinku specjalnym "Póki śmierć nas nie rozłączy", który można oglądać na antenie Disney+. Jakie są muzyczne kulisy tego związku?

Perkusista blink-182, Travis Barker od lat przyjaźnił się z rodziną Kardashianów, szczególnie jedną z sióstr, Kourtney. Pod koniec 2020 roku pojawiły się plotki, jakoby przyjaciele zostali parą. Pogłoski potwierdziły się w styczniu 2021 roku, a już na jesieni muzyk i Kourtney zaręczyli się i niedługo później urządzili aż trzy ceremonie ślubne. Pierwsza miała miejsce 3 kwietnia 2022 roku w Las Vegas po ceremonii rozdania nagród Grammy, oficjalna - 15 maja 2022 roku w Kalifornii, kolejna zaś 22 maja we Włoszech. Okazuje się, że ten etap związku pary był bardzo dokładnie dokumentowany przez kamery, a to na potrzeby odcinka specjalnego Kardashianów, zatytułowanego Kourtney i Travis: Póki śmierć nas nie rozłączy. Jest on dostępny od 13 kwietnia na platformie Disney+.

Muzyka rockowa lat 2000. - zagranica. Jakie albumy zdefiniowały ten okres?

Utwór, przy którym Travis Barker zrozumiał, że jest zakochany

Z okazji promocji programu, para udzieliła wywiadu magazynowi "Rolling Stone". Głównym tematem rozmowy były muzyczne kulisy związku pary, jak chociażby fakt układania ślubnej playlisty. W wywiadzie Travis i Kourtney zdradzili także, przy jakim utworze zrozumieli, że łączy ich coś więcej, że są w sobie zakochani. Okazuje się, że kluczowa dla tego związku okazała się być legendarna kompozycja Pink Floyd, mianowicie Wish You Were Here. Tak całą sytuację wspomina Travis:

Była trzecia nad ranem po tym, jak się kochaliśmy, leżeliśmy zupełnie nago w łóżku, i to był jeden z tych momentów, kiedy patrzysz na kogoś i dociera do ciebie, że zakochujesz się w tej osobie. Słuchałem tej piosenki, odkąd byłem bardzo, bardzo młody i uwielbiam to, że zakochałem się właśnie przy niej - powiedział w wywiadzie Travis.