Tony Iommi i Hollywood Vampires razem! Wyjątkowe wykonanie Paranoid

i

Autor: Screen z YouTube/John Gibbin Legendarni artyści razem na scenie

Tony Iommi i Hollywood Vampires razem! Wyjątkowe wykonanie "Paranoid"

2023-07-14 10:10

Już w sobotę 22 lipca do Polski zawita prawdziwa supergrupa - Hollywood Vampiers! Joe Perry, Alice Cooper i Johnny Depp są jedną z gwiazd tegorocznego Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Czego można się spodziewać po tym występie? Naprawdę sporo dobrego! Ogromna niespodzianka czekała na fanów formacji w Birmingham, gdzie na scenie dołączył do niej Tony Iommi!

Hollywood Vampires to najlepszy przykład odpowiedzi na pytanie, czym właściwie jest "supergrupa". W skład tej formacji wchodzą już legendy same w sobie, znane bardzo dobrze w środowisku, najczęściej z działalności w innych zespołach. Joe Perry, Johnny Depp i Alice Cooper powołali ją do życia w 2012 roku, a trzy lata później zaprezentowali debiutancki album. na który w większości złożyły się covery artystów i zespołów, popularnych w latach 70. Kolejną płytę zespół zaprezentował cztery lata później, nie zapomina także o koncertowaniu! Występy Hollywood Vampires przyciągają tłumy, nie inaczej będzie z pewnością już w sobotę 22 lipca w Dolinie Charlotty. Przypomnijmy, że formacja jest jedną z gwiazd tegorocznego Festiwalu Legend Rocka.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Legendy razem na scenie!

Zespół jest już obecnie w trakcie trasy. W jej ramach wystąpił we wtorek 11 lipca w w Utilita Arena w Birmingham, a zebranych na miejscu czekała nie mała niespodzianka! Podczas drugiego bisu na scenę, wraz z Cooperem, Deppem i Perrym wyszedł nikt inny, jak Tony Iommi! Muzyk pojawił się w swoim rodzinnym mieście, by wraz z kolegami po fachu zagrać klasyk z repertuaru Black Sabbath - legendarne Paranoid! Na jednym ze wcześniejszych pokazów, Hollywood Vampires gościli na scenie Ronniego Wooda, kto wie, może w Polsce do zespołu dołączy jakaś nasza rodzima gwiazda? Sprawdź zdjęcia i nagrania z występu poniżej!