Tommy Lee szokuje! Perkusista Mötley Crüe wstawił na swoje sociale KOMPLETNIE nagie zdjęcie

i

Autor: Invision/Invision/East News Tommy Lee totalnie nagi na najnowszym selfie

Tommy Lee szokuje! Perkusista Mötley Crüe wstawił na swoje sociale KOMPLETNIE nagie zdjęcie

2022-08-12 13:08

Odkąd grupa Mötley Crüe powróciła na scenę w ramach trasy koncertowej z Def Leppard, jest o niej dość głośno, ale raczej z powodów, które wskazywać mają na średnią formę fizyczną i muzyczną członków grupy. To chyba właśnie w odpowiedzi na te komentarze Tommy Lee postanowił wrzucić na swoje sociale zdjęcie, którego raczej nikt się nie spodziewa zobaczyć spokojnie scrollując sobie Facebooka czy Instagrama.

Tommy Lee to urodzony w 1962 roku w Atenach muzyk, znany przede wszystkim z działalności w zespole Mötley Crüe, gdzie od początku pełni rolę perkusisty. Grupa zadebiutowała w 1981 roku albumem Too Fast for Love, który osiągnął spory sukces komercyjny, duży udział miały w tym kontrowersje, których od samego początku jest sporo wokół formacji. Panowie ściągnęli na siebie uwagę Ozzy’ego Osbourne’a, który wybrał ich na support trasy, promującej album Bark at the Moon. Kolejne albumy zapewniały Mötley Crüe coraz większy rozgłos i sławę, a te szły w parze ze skandali, odnoszącymi się do hulaszczego trybu życia członków, ich problemów z używkami, kolejnych romansów, ale też problemów z prawem. Chociaż w latach 90-tych popularność zespołu znacznie zmalała, co świetnie pokazuje serial Pam i Tommy, to jest on właśnie w trakcie monumentalnej, światowej trasy koncertowej z zespołem Def Leppard. Ta zaś od początku daje pole do komentarzy na temat formy muzyków - fani nie mają litości dla wokalu Vince’a Neila, głośno też było o problemach zdrowotnych Tommy’ego. Ten chyba właśnie postanowił uciąć wszelkie plotki na ten temat i opublikował w swoich socialach zdjęcie którego raczej nikt się nie spodziewa zobaczyć spokojnie scrollując sobie Facebooka czy Instagrama.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Tommy Lee KOMPLETNIE nagi na najnowszym zdjęciu

W czwartek 11 sierpnia w socialach perkusisty pojawiło się zdjęcie, na którym jest on kompletnie nagi. Na pierwszy planie znalazł się oczywiście penis Tommy’ego i choć fani zastanawiali się, czy fotografia nie została opublikowana przez przypadek, albo w wyniku włamu na konto, ten szybko rozwiał ich wątpliwości. Facebook i Instagram zdążyły już zdjąć kontrowersyjne zdjęcie, na co Lee zareagował wstawiając wymowny obrazek ze słoniem i nagim mężczyzną, odwróconym tyłem do patrzącego, na Twitterze jednak jest ono nadal dostępne (stan na godzinę 13:00 w piątek 12 sierpnia) i dla odważnych, można je zobaczyć pod tym linkiem. Poniżej ocenzurowana wersja.

Tommy Lee szokuje! Perkusista Mötley Crüe wstawił na swoje sociale KOMPLETNIE nagie zdjęcie

i

Autor: Screen z Twittera/@MrTommyLand Zdjęcie Tommy'ego Lee

Tommy Lee i jego penis

Nie jest to oczywiście pierwszy raz, gdy świat mógł zobaczyć penisa perkusisty. Jest on bardzo dobrze widoczny w sekstaśmie, jaką ten nagrał ze swoja byłą żoną Pamelą Anderson (zostało to w prześmiewczy sposób skomentowane we wspomnianym już serialu Pam i Tommy), w 2019 roku Lee wrzucił na swoje sociale zdjęcie, na których także było widoczne jego przyrodzenie. Pozostając w tym temacie, wartym uwagi jest fakt, że penis perkusisty znalazł się na 8 miejscu listy 20 Famous Big D**ks.