Till Lindemann śpiewa po francusku! Wszystko na potrzeby wspólnego numeru z wokalistką ZAZ

i

Autor: screen: https://youtu.be/iR2IuOasSYU

Till Lindemann śpiewa po francusku! Wszystko na potrzeby wspólnego numeru z wokalistką ZAZ

2021-11-05 13:07

Till Lindemann w ostatnim czasie mocno działa na rynku rosyjskim, jednak podkreślano swego czasu, ze najnowsze dokonania wokalisty mogą ukazywać się w kilku językach. Faktycznie, po rosyjskich i angielskich utworach, przyszedł czas na Tilla w wersji francuskiej. W końcu otrzymaliśmy klip do wspólnego numeru z ZAZ.

Till Lindemann uwielbia zaskakiwać fanów, o czym świadczyć mogą niedawne nagrania w języku rosyjskim. Po tym, jak lider Rammstein zasugerował, że jego nowe wydawnictwo może być mocno zróżnicowane, w sieci pojawił się numer z gościnnym udziałem w utworze wokalistki ZAZ. Tym razem, Tilla możemy usłyszeć w języku francuskim. Okazuje się także, że piosenka została ozdobiona specjalnym teledyskiem.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann śpiewa po francusku! Takiego wokalisty Rammstein mogliście nie znać

Oczywiście, Till śpiewał już po francusku i było to na albumie 'Liebe ist für alle da' w utworze 'Frühling in Paris'. Tym razem lider Rammstein połączył siły z wokalistką ZAZ, z którą nagrał wyjątkową balladę. Jeżeli spodziewacie się zwykłego klipu, to musimy wam zaznaczyć, że wszystko zostało zamknięte w pozornie spokojnym obrazku, który w pewnym momencie, mocno skręca w stylistykę Tilla. Zobaczcie obrazek do utworu 'Le jardin des larmes':

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć