Slipknot przerwali koncert, bo fani rozpalili ognisko w środku tłumu! [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=p5fQkooFWyU

Slipknot przerwali koncert, bo fani rozpalili ognisko w środku tłumu! [WIDEO]

2021-11-05 12:47

Koncerty Slipknota zawsze są pełne energii, a pogo szybko przeradza się w dziki mosh-pit, który ciężko zatrzymać. Niedawno fano grupy dali się ponieść sporym emocjom i rozpalili ognisko w środku tłumu.

Slipknot znany jest z tego, że już od pierwszych sekund, na ich koncertach jest bardzo energicznie. Jeżeli jesteś pod sceną na Slipknocie, to idziesz w pogo, które szybko zamienia się w mosh-pit. Niedawno jednak, fani zespołu dali się ponieść atmosferze i fantazji, rozpalając ognisko w środku tłumu! Przez to grupa musiała przerwać koncert.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Ognisko na koncercie Slipknota. Tak fani zareagowali na występ grupy [WIDEO]

Knotfest Roadshow dotarł do Phoenix w Arizonie i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podczas występu Slipknota, fani rozpalili ognisko, które było wysokie na kilka metrów. Grupa natychmiast zeszła ze sceny, a na miejsce przyjechała straż pożarna. Występ wznowiono po 30 minutach, jednak opóźniło to całe show i z powodu ciszy nocnej, grupa musiała skrócić set o dwa utwory. Na szczęście obyło się bez ofiar, a całe zajście możecie zobaczyć poniżej:

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?