The Rolling Stones, Lady Gaga i Stevie Wonder tworzą razem Sweet Sounds of Heaven! Utwór już jest!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mark Seliger Nowość od The Rolling Stones - współpraca z Lady Gagą!

The Rolling Stones, Lady Gaga i Stevie Wonder tworzą razem "Sweet Sounds of Heaven"! Utwór już jest!

2023-09-28 19:08

Okres promocji najnowszego albumu The Rolling Stones - nadchodzącego "Hackney Diamonds" - mówi nam jedno - formacja wie co robić, żeby iść z duchem czasu! Po klipie z udziałem znanej z serialu "Euforia" Sydney Sweeney. czas na współpracę z Lady Gagą! Jak brzmi "Sweet Sounds of Heaven" z udziałem także Steviego Wondera?

To jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów na rynek muzycznych ostatnich lat! Zespół The Rolling Stones, zgodnie z zapowiedziami i przypuszczeniami, zapowiedział na początku września premierę nowej płyty. Wydanie albumu Hackney Diamonds zaplanowano na 20 października, będzie on pierwszym od 2005 roku, czyli od czasów A Bigger Bang z premierowym materiałem od formacji. Pierwszą zapowiedzą wydawnictwa był wydany kilka tygodni temu, świetnie przyjęty, singiel Angry, w teledysku do którego gościnnie zagrała gwiazda serialu Euforia, Sydney Sweeney. To nie jedyny uśmieszek legendarnej grupy do nieco młodszej grupy odbiorców.

The Rolling Stones - 5 ciekawostek o albumie “Goats Head Soup” | Jak dziś rockuje?

Tak brzmi muzyczne niebo!

Drugim z pewnością jest zaproszenie do współpracy jednej z największych współczesnych gwiazd muzyki pop - Lady Gagi! Wokalistka zaśpiewała gościnnie w utworze, zatytułowanym Sweet Sounds of Heaven, na pianinie zagrał w nim także Stevie Wonder. To właśnie ta kompozycja została wybrana na drugi singiel z albumu i jest już dostępna do odsłuchu! Przekonaj się, jak słodkie brzmienie ma muzyczne niebo!

Szczegóły płyty

Nagrania odbyły się w wielu miejscach na całym świecie: Henson Recording Studios w Los Angeles, Metropolis Studios w Londynie, Sanctuary Studios w Nassau na Bahamach oraz w nowojorskich Eletric Lady Studios i The Hit Factory/Germano Studios.

„Hackney Diamonds” to pierwsza współpraca The Rolling Stones (obecnie w składzie Mick Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood) z urodzonym w Nowym Jorku producentem i muzykiem Andrew Wattem. W 2021 roku Watt otrzymał Grammy w kategorii Producent roku. Na koncie ma współpracę z takimi gigantami jak Pearl Jam, Iggy Pop i Elton John. Premiera Hackney Diamonds już 20 października!