The Boogie Town

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

The Boogie Town z pierwszym od lat premierowym singlem!

2024-05-17 10:16

The Boogie Town, twórcy hitu „Emily”, udostępnili właśnie pierwszy od lat premierowy singiel zatytułowany "Daj mi rękę". Ta porywająca kompozycja stanowi hołd dla pop/rocka lat '90, jednocześnie demonstrując nowoczesne podejście zespołu do muzyki.

Utwór "Daj mi rękę" został nagrany na żywo, co jest świadectwem zamiłowania zespołu do autentycznych, żywych brzmień. Dynamiczne gitary, emocjonalny wokal i charakterystyczne dla The Boogie Town energiczne tempo sprawiają, że piosenka ta stanowi idealne połączenie korzeni pop/rockowych z nowoczesnym brzmieniem.

Zespół o nowym utworze opowiada tak:

Oto ranking 10 najlepszych zespołów rockowych. Czołówka może zaskoczyć!

Choć długo nie byliśmy obecni na rynku muzycznym, nie próżnowaliśmy. Intensywnie pracowaliśmy nad nowym materiałem i teraz z radością wracamy. Efekty naszej pracy możecie usłyszeć już teraz. Dziękujemy za cierpliwość i mamy nadzieję, że nasza nowa muzyka Wam się spodoba.

Jednym z najbardziej wyjątkowych elementów singla jest emocjonalne solo saksofonu, które dodaje utworowi głębi i nostalgii, przypominając ducha muzycznej przeszłości.

The Boogie Town to duet, który zdobył uznanie słuchaczy, dzięki swojemu unikalnemu podejściu do muzyki rockowej i popowej, o czym świadczy choćby ich największy hit „Emily”, który do dziś gości na playlistach radiowych i internetowych, teraz już w kategorii „klasyka polskiego rocka”. Ich twórczość charakteryzuje się połączeniem klasycznych wpływów z nowoczesnym brzmieniem, co sprawia, że każda ich piosenka jest pełna pasji i autentyczności.

Oto nasz wybór najlepszych kobiecych albumów: