The Boogie Town

i

Autor: mat. prasowe

Muzyczne nowości

The Boogie Town powraca po długiej przerwie. Zespół nagrał cover słynnego utworu Aerosmith

Zespół The Boogie Town. Grupa, znany z łączenia klasycznych brzmień z nowoczesnymi aranżacjami, wraca po długiej przerwie. Grupa udostępniłą w sieci cover utworu "Dream On" z repertuaru Aerosmith.

The Boogie Town powraca z coverem utworu Aerosmith

Formacja The Boogie Town, która ma na koncie dwa albumy studyjne – "1" (2010) i "Grawitacja" (2011) – powraca po długiej przerwie. Zespół właśnie udostępnił swoją wersję utworu "Dream On" z repertuaru Aerosmith

Mellina - Lady Pank czy Oddział zamknięty, kto był bardziej "sex, drugs and rock'n'roll"?

Całość została zarejestrowana na żywo, ale w studiu. Ma to podkreślać autentyczność i surowość rockowego brzmienia. Z ich wersją legendarnego utworu, który pierwotnie ukazał się na debiutanckim albumie Aerosmith z 1973 roku, możecie zapoznać się poniżej: 

W ramach ciekawostki można także dodać, że prawdziwą perłą tego nagrania jest emocjonalny wokal Uli Mieszkuniec, wokalistki TBT. Może się ona pochwalić spektakularnym osiągnięciem, a mianowicie najwyższym zaśpiewanym dźwiękiem w rejestrze piersiowym (D6), jakikiedykolwiek zarejestrowano w historii internetu.

Cover Aerosmith to zapowiedź wznowienia działalności przez The Boogie Town. Więcej szczegółów co do przyszłości zespołu mamy poznać niebawem. 

Przypomnijmy, że zespół The Boogie Town powstał w 2007 roku w Warszawie. Jego założycielami są: Ula i Bartek Mieszkuniec. 

Najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify. Oto TOP10: