The 1975 oficjalnie zapowiedzieli nowy album! Tytuł, data premiery i szczegóły wydawnictwa

i

Autor: Screen z Instagrama/the1975 Szczegóły nadchodzącej płyty The 1975

The 1975 oficjalnie zapowiedzieli nowy album! Tytuł, data premiery i szczegóły wydawnictwa

2022-06-30 12:20

Panowie z The 1975 już od jakiegoś czasu drażnili się z fanami zapowiedzią nowej muzyki. Na początku czerwca zespół całkowicie wyczyścił swoje social media i udostępnił zdjęcie, będące swoistą zapowiedzią nowego albumu. Na bardziej szczegółowe informacje trzeba było trochę poczekać, ale już wiadomo nieco więcej na temat nadchodzącego wydawnictwa - sprawdźcie szczegóły!

The 1975 to powstały w 2002 roku angielski zespół pop-rockowy, który od samego początku tworzą wokalista i gitarzysta rytmiczny Matthew "Matty" Healy, gitarzysta prowadzący Adam Hann, basista Ross MacDonald i perkusista George Daniel. Mimo powstania już dwadzieścia lat temu, pierwszy album grupy ukazał się dopiero w 2013 roku. Krążek zatytułowany po prostu The 1975 dotarł do pierwszego miejsca brytyjskiej listy przebojów, a los ten podzieliły kolejne wydawnictwa, czyli I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful Yet So Unaware of It, A Brief Inquiry into Online Relationships, Notes on a Conditional Form. The 1975 mają na swoim koncie trzy nagrody BRIT Awards oraz dwie nominacje do Grammy.

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Nowe wydawnictwo The 1975 nadchodzi!

Już od dłuższego czasu mówiło się o tym, że Panowie pracują nad nowym materiałem. Wszystko zaczęło się układać w jedną całość, gdy zespół całkowicie wyczyścił swoje social media, a 1 czerwca dodał zdjęcie, podpisane “Your New Album. Your New Era. Your Old Friends. The 1975”. W kolejnych dniach ukazywały się kolejne fotografie, które, jak dziś wiemy, podpisane były tytułami piosenek, które trafią na nadchodzące wydawnictwo.

Nowy album The 1975 oficjalnie potwierdzony - szczegóły płyty i data premiery pierwszego singla

Dopiero 29 czerwca Panowie zdecydowali się oficjalnie potwierdzić, że ich nadchodzący album został zatytułowany Being Funny In A Foreign Language i znajdzie się na nim jedenaście piosenek. Już w czwartek 7 lipca swoją premierę będzie mieć pierwszy singiel, promujący krążek, a został nim utwór, zatytułowany Part Of The Band. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy ukaże się album.

Sonda
Czekasz na nowy album The 1975 - "Being Funny In A Foreign Language"?