Tenacious D i męska ciałopozytywność w nowym teledysku! To cover Chrisa Isaaka!

i

Autor: Screen z YouTube/Tenacious D Nowość od Tenacious D!

Tenacious D i męska ciałopozytywność w nowym teledysku! To cover Chrisa Isaaka!

2023-06-02 14:37

Drugiego takiego duetu w świecie muzyki, to ze świecą szukać! Tenaciuos D, czyli Jack Black i Kyle Gass nagrali tym razem wersję studyjną coveru klasycznego utworu Chrisa Isaaka! Teledysk, w którym muzycy występują we własnej osobie, nawiązuje do oryginalnego wideo, nadał jednak całości zupełnie nowe znaczenie! Sprawdź!

Zespół Tenacious D założyli w 1994 roku aktorzy Jack Black i Kyle Gass. Od samego początku prezentują oni inne, oparte na humorze, komizmie, zdrowe podejście do muzyki rockowej. Szczyt popularności formacji przypadł na przełom lat 90. i 2000., kiedy to miała ona nawet własny, emitowany w HBO serial! W 2001 roku ukazał się debiutancki album grupy - mowa o Tenacious D, z którego pochodzi, kultowy już, numer Tribute. Aktualnie projekt ma na swoim koncie cztery płyty, z czego ostatni, Post-Apocalypto, ukazał się w 2018 roku.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Kolejny genialny klip od Tenacious D!

Jack Black i Kyle Gass nie zwalniają tempa! W ubiegłym roku światło dzienne ujrzał numer The Who Medley, kilka tygodni temu zaś ukazał się pierwszy od pięciu lat autorski utwór grupy, Video Games. Nie trzeba było długo czekać na nową muzykę Tenacious D! W czwartek 1 czerwca Black i Gass zaprezentowali swoją własną wersję utworu Wicked Game, którą w oryginale wykonywał Chris Isaak. Zespół wykonywał już co prawda utwór na koncertach, dopiero teraz zaś doczekaliśmy się wersji studyjnej. Kompozycja ta uznawana jest za jedną z najromantyczniejszych w historii, rekordy popularności bił także stworzony do niego teledysk, którego akcja dzieje się na plaży.

Grupa nie mogła nie nawiązać do tego motywu w klipie do coveru! W teledysku Jack i Kyle świetnie się bawią, biegając po plaży w obcisłej bieliźnie i kąpiąc się - wideo już bije rekordy popularności, a fani szczególnie dziękują muzykom za pokazanie, czym jest prawdziwa męska ciałopozytywność. Nie da się ukryć - teledysk jest po prostu uroczy!