Ten metalowiec chce współpracować z Taylor Swift! Uważam, że jest genialna

i

Autor: Materiały prasowe Kolejny przedstawiciel świata rocka i metalu zachwycony Taylor Swift!

Ten metalowiec chce współpracować z Taylor Swift! "Uważam, że jest genialna"

2023-08-25 13:25

Cały świat nie przestaje mówić o Taylor Swift. Gwiazda koncertuje, nagrywa kolejne re-recordingi, a mówi się, że do tego już pracuje też nad nową muzyką. Nie da się ukryć - dziś już możemy chyba mówić o fenomenie Taylor Swift! Zdaje się, że dostrzegają go także najwięksi gwiazdorzy ze świata rocka i metalu!

Taylor Swift od lat z bardzo dużym powodzeniem pobija światowy rynek, niektórzy nie boją się nawet mówić, że to ona właśnie jest obecnie największą gwiazdą na świecie. Artystka wciąż jest w trakcie swojej najnowszej trasy koncertowej, w ramach której zagra w przyszłym roku, jako pierwsza artystka w historii muzycznych pokazów w Polsce, trzy stadionowe koncerty, a jako jej support pojawi się zespół Paramore. Taylor powoli odzyskuje także prawa do swoich sześciu pierwszych albumów - już 27 października ukaże się jej wersja nagrodzonego Grammy albumu 1989. Do tego mówi się, że Swift wciąż pracuje nad nową muzyką!

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

David Draiman ZACHWYCA się Taylor Swift!

Pracowitość, artyzm, samodzielność i umiejętności kompozytorskie i pisarskie Taylor zachwycają fanów i innych muzyków z całego świata. Fenomen gwiazdy nie ominął też świata rocka i metalu! Na jednym z pokazów w ramach "The Eras Tour" obecny był członek grupy Kiss, Paul Stanley. Muzyk zamieścił potem w swoich social mediach zdjęcie w koszulce z plakatem, promującym trasę i był wyraźnie pod wrażeniem występu.

Teraz do grona fanów Taylorki dołączył David Draiman. Frontman zespołu Disturbed w wywiadzie dla Sary Parker ze stacji radiowej WMMR powiedział, że bardzo lubi Taylor Swift. Jego sympatia do gwiazdy jest tak duża, że... chciałby on nagrać cover jednego z jej przebojów! Muzyk poszedł o krok dalej nazywając Swift "jedną z najpłodniejszych autorek piosenek naszego pokolenia" i wyrażając chęć współpracy z nią! Draiman jest zdania, że Taylor jest szalenie utalentowana, uważa ją za genialną, przenikliwą osobę, świetną autorkę piosenek, osobę, która ceni sobie kontakt z fanami, a do tego gra na wielu instrumentach i jest w stanie śpiewać na żywo przez wiele godzin.

Mówiłem to już wcześniej, powtórzę jeszcze raz: uważam ją za genialną kobietę. Myślę, że jest, jak już powiedziałem, jedną z najwspanialszych autorek piosenek naszych czasów. Uwielbiam jej przenikliwość. fakt, że wchodzi na scenę przed dziesiątkami tysięcy wrzeszczących młodych fanek, gra na prawdziwym instrumencie i śpiewa na żywo, i to jest naprawdę coś. Mam na myśli, że jest wiele osób w gatunku pop, które wciąż robią to w ten sposób, jak ona to robi — Pink jest jedną z nich, Lady Gaga jest jedną z nich. Wiele z tych osób jest po prostu niezwykle utalentowanych i świetnych w tym, co robią, a ona z pewnością jest bardzo, bardzo dobra, w tym, co robi. Nie mam dla niej nic poza największym szacunkiem - powiedział David.