T.Love - limitowane wydanie „Hau Hau” i ubrania inspirowane albumem

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Jacek Poremba Coś dla fanów T.Love

T.Love - limitowane wydanie „Hau Hau” i ubrania inspirowane albumem

2022-10-26 9:09

W kwietniu tego roku na rynku ukazał się najnowszy album zespołu T.Love, już dziś wskazywany jako jeden z najlepszych rockowych krążków ostatnich dwunastu miesięcy. Grupa nadal pozostaje w świecie „Hau! Hau!” i przygotowała coś specjalnie dla wiernych fanów - limitowane wydanie „Hau Hau” i ubrania inspirowane albumem!

T. Love - limitowany winyl z podpisami zespołu

Zespół T.Love to żywa legenda polskiej muzyki. Żywa i bardzo wyszczekana - co muzycy udowodnili wydając w tym roku płytę „Hau Hau”. Album ukazał się również na płycie winylowej w limitowanym nakładzie. Dostępny jest w wyjątkowej wersji w kolorze lemon green a dla prawdziwych fanów muzycy zespołu podpisali 100 egzemplarzy, które dostępne są tylko i wyłącznie na stronie sklepu wytwórni.

T.Love - merch

Fanom zespołu T.Love polecamy także limitowane serię odzieży, która nawiązuje do ich najnowszej płyty „Hau Hau”. W kolekcji znajdziemy t-shirt „Hau Hau”, t-shirt nawiązujący do singla „Tutto Bene” i tzw. longsleeve (koszulka z długim rękawem) nawiązujący do singla „Pochodnia”. Na nadchodzące chłody mamy też zimowe czapki T.Love w dwóch kolorach. Całą kolekcję znajdziecie tutaj.

Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę