T.LOVE ogłasza gości specjalnych, którzy pojawią się na trasie z okazji 40-lecia działalności grupy

i

Autor: Materiały prasowe T.LOVE wyruszają w trasę!

T.LOVE ogłasza gości specjalnych, którzy pojawią się na trasie z okazji 40-lecia działalności grupy. Kto zagra w Warszawie?

2022-10-19 10:54

Grupa T.LOVE ruszyła w specjalną trasę koncertową, podczas której świętuje 40-lecie działalności scenicznej. Podczas koncertów zespołu, pojawią się goście specjalni. Zespół ogłosił, kto pojawi się u jego boku w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

40-lecie aktywności scenicznej, 30-lecie wydania płyty “King”, doskonale przyjęta najnowsza płyta nagrana w reaktywowanym składzie oraz jubileuszowe koncerty z udziałem wyjątkowych gości specjalnych. Właśnie tak można opisać wyjątkowe koncerty T.LOVE, które odwiedzą wiele miast w Polsce. Podczas jubileuszowych występów, na scenie pojawią się wyjątkowi goście , których zespół ogłosił w ostatnich dniach. Kto i gdzie pojawi się u boku T.LOVE?

T.LOVE – trasa z okazji 40-lecia działalności. Kto wystąpi gościnnie?

T.LOVE ogłosił gości, którzy pojawią na poszczególnych koncertach, wykonując z zespołem któryś z największych hitów. Nie zdradzono oczywiście, jakie numery zostaną wykonane z gośćmi, jednak wiadomo kto pojawi się w danym mieście. Tak prezentuje się rozpiska:

14.10 – Gdańsk – gościnnie: Mery Spolsky

Performerka, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, która jak mało kto potrafi bawić się słowami, artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości, którą pokochały tysiące fanów. Mery słynie z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych stylizacji. Występuje na najważniejszych polskich scenach i festiwalach.

10.11 - Łódź - gościnnie Grabaż

11.11 – Wrocław – gościnnie: Kasia Lins

Wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album Wiersz Ostatni, który spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy oraz dziennikarzy. Jej ostatni album ''Moja wina'' (wydany w maju 2020) to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. ''Moja wina'' w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach. ''Moja wina'' to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

19.11 – Warszawa – gościnnie: Pablopavo, support: Komety

Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan. W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy. Obecnie, artysta ma na koncie 6 albumów, nagranych z zespołem Ludziki, solowy krążek ''Tylko'' oraz wspólną płytę z Anną Iwanek i Praczasem.

23.11 – Kraków – gościnnie: Wojciech Waglewski

Założyciel i lider zespołu Voo Voo, twórca projektu Męskie Granie, gitarzysta, kompozytor, autor i producent muzyczny. Muzyk studyjny i producent wielu płyt. Współpracował z czołowymi artystami jazzowymi. Grał w takich zespołach jak „Bemibem”, „Osjan”, „Morawski Waglewski Nowicki Hołdys”. Laureat Paszportu Polityki za działalność kompozytorską i producencką oraz za umiejętność łączenia muzyki różnych kultur.

To jednak nie koniec ogłoszeń i wkrótce zespół ma ogłosić także kolejnych gości specjalnych na trasie!

Muniek o nowej płycie T.Love : „No jara mnie to strasznie!”

Bilety na koncerty T.LOVE

Bilety na jubileuszowe koncerty T.LOVE we Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Toruniu oraz Gdańsku są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.