Synowie Larsa Ulricha założyli zespół! Formacja Taipei Houston wydała debiutancki singiel

i

Autor: Screen z Instagrama/taipei_houston/AKPA Synowie perkusisty Metalliki mają własną kapelę!

Synowie Larsa Ulricha założyli zespół! Formacja Taipei Houston wydała debiutancki singiel

2022-07-27 12:25

Dzieci kolejnego z muzyków Metalliki idą w ślady ojca! Tym razem przyszła kolej na synów perkusisty - Larsa Ulricha - Myles i Layne założyli własny zespół! Kapela nazywa się Taipei Houston i właśnie zadebiutowała pierwszym singlem - do numeru As The Sun Sets ukazał się też porywający teledysk. Koniecznie sprawdź ten numer, bo wygląda na to, że o tej formacji będzie jeszcze głośno!

Dzieci Panów z Metalliki idą w ślady swoich ojców - Tye Trujillo, tak jak Robert, gra na basie, a ostatnio było o nim głośno w związku z jego przygodą ze Stranger Things. W marcu tego roku swój płytowy debiut zaliczył zespół, którego członkiem jest Castor Hetfield. Zbieżność nazwisk oczywiście nie jest przypadkowa - karierę muzyczną na własną rękę rozpoczął syn Jamesa. Castor jest perkusistą kapeli Bastardane, której brzmienie utrzymane jest w klimacie stoner sludge metal. Teraz w ślady swojego ojca poszli Myles i Layne Ulrich!

Co tam w środku gra - Metallica

Synowie Larsa Ulricha założyli zespół!

We wtorek 26 lipca zadebiutował tworzony przez chłopaków zespół Taipeu Houston. Grupa powstała jeszcze przed pandemią, jednak ogólnoświatowy lockdown zahamował jej działalność. Jakiś czas temu kapela przeniosła się do Los Angeles, gdzie wróciła do występów na żywo - w swoim brzmieniu Taipei Hudson łączą klimat garażowego rocka lat 90. z grungem, rockiem psychodelicznym i nowoczesnym podejściem do basu. Ich muzyka może przywodzić na myśl takie zespoły jak The Kills, The White Stripes, Royal Blood czy The Black Keys.

Debiutancki singiel Taipei Houston jest już dostępny!

W sieci jest już dostępny pierwszy singiel grupy. Numer As The Sun Sets to ciekawy i mocny numer z dobrym wokalem, natychmiast kojarzący się z dokonaniami Royal Blood. Do kawałka powstał też porywający teledysk, wyreżyserowany przez Victora Grosslinga! Sprawdź go koniecznie, bo wygląda na to, że o Taipei Houston będzie jeszcze głośno - jeszcze w te wakacje kapela zagra m.in. na Lollapaloozie.

Sonda
Co myślisz o kapeli synów Larsa Ulricha?