Taipei Houston

i

Autor: Screen z Instagram/taipei_houston/

Synowie Larsa Ulricha grają jak The White Stripes. Posłuchajcie Taipei Houston

2021-09-02 15:48

Dorośli już synowie Larsa Ulricha założyli zespół rockowy o nazwie Taipei Houston. 23-letni Myles Ulrich gra na perksuji, a trzy lata młodszy Layne Ulrich wziął się za gitare basową. W sieci pojawiły się nowe fragmenty twórczości synów znanego bębniarza.

Zapewne większość z was nie jest zaskoczona faktem, iż synowie Larsa Ulricha założyli rockową kapelę. Dwaj młodzi muzycy dali się poznać już rok temu, kiedy to wypłynęły do sieci ich zaskakujące wersje dwóch numerów Beatlesów - Eleanor Rigby i Blackbird. Ten drugi został zagrany wyłącznie na basie. Numery podrzucamy poniżej.

Teraz Myles i Layne Ulrichowie tworzą Taipei Houston i zaczynają koncertować. Brzmieniowo to zupełnie inna bajka, którą prezentuje ich ojciec. Taipei Houston to surowe granie, które bardzo przypomina pierwsze płyty The White Stripes. Zgadzacie się?

Myles i Layne są dziećmi Larsa Ulricha ze swoją drugą żoną, Skylar Satenstein. Perkusista Metalliki ma także młodszego syna, 14-letniego Bryce'a, z aktorką Connie Nielsen. Lars Ulrich jest obecnie żonaty z modelką Jessicą Miller, którą poślubił w 2015 roku.