Święto Zmarłych - ich pożegnaliśmy w 2021 roku

i

Autor: freeimages.com/Nadia Szopińska

Święto Zmarłych - ich pożegnaliśmy w 2021 roku

2021-10-29 22:26

W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2021 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych, których już z nami nie ma. Tak jak i w zeszłym roku, odeszło wielu, bardzo zasłużonych dla kultury i sztuki ludzi.

W ostatnich latach, odchodzi wielu zasłużonych artystów, którzy byli bardzo zasłużeni dla kultury. 2020 rok mocno nas doświadczył, jednak mimo to w 2021 roku, odeszło wiele znanych i zasłużonych osób. 1 listopada wspominamy tych, którzy odeszli i po których została gigantyczna pustka, którą ciężko w jakiś sposób wypełnić.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy tych, którzy odeszli w 2021 roku

Na początku 2021, wszystkich zasmuciła informacja o śmierci Papcia Chmiela, który odszedł w styczniu. Kilka dni później nie było wcale lepiej, ponieważ odszedł Ryszard Kotys, który wcielał się w postać Mariana Paździocha w serialu 'Świat według Kiepskich'. W tym wyjątkowym dniu, wspominamy tych, którzy odeszli w 2021 roku. Wszystko umieściliśmy w specjalnej galerii, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia tych artystów, których już z nami nie ma.