Summer Dying Loud 2024 ogłasza pierwsze gwiazdy! W składzie m.in. amerykańska legenda thrash metalu

i

Autor: Dariusz STEPIEN/East News Summer Dying Loud 2024 - data, miejsce line-up

Summer Dying Loud 2024 ogłasza pierwsze gwiazdy! W składzie m.in. amerykańska legenda thrash metalu

2024-01-23 14:37

Kolejne kultowe dla wszystkich miłośników ciężkich brzmień wydarzenie zaczyna się ogłaszać! Tym razem przyszedł czas na Summer Dying Loud! Co będzie się działo na tegorocznej edycji? Kiedy i gdzie dokładnie się ona odbędzie? Kto na niej wystąpi? Właśnie poznaliśmy pierwsze formacje, a to dopiero świetny początek!

Choć zima w pełni, to sezon festiwalowy jest już mocno wyczuwalny. Wszystko to ze względu na fakt, że organizatorzy kolejnych, uwielbianych przez Polaków (i nie tylko!) wydarzeń ujawniają ich kolejne szczegóły, z line-upem na czele. Co i rusz pojawiają się nowe wieści ze świata Pol'and'Rock Festival, Mystic Festival, Open'er Festival i wielu innych. Teraz czas na kolejną imprezę, która swoim klimatem szczególnie trafić powinna do miłośników naprawdę mocnych klimatów.

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Summer Dying Loud 2024 - LINE-UP

W połowie stycznia 2024 roku z pierwszymi ogłoszeniami nadeszli organizatorzy Summer Dying Loud! Przed nami wyjątkowa, gdyż jubileuszowa edycja imprezy. Nic więc dziwnego, że zrobiono wszystko, by ta piętnasta edycja była naprawdę szczególna i już pierwsze ogłoszenie jej składu jest naprawdę mocne! Okazuje się, że na festiwalu zagra prawdziwa legenda światowego thrash metalu, Overkill! To jednak nie koniec! Ogłoszono także, że na Summer Dying Loud zagrają Borknagar, schizma i Zespół Sztylety! Poniżej pełny dotychczas ogłoszony line-up festiwalu.

Summer Dying Loud 2024 - skład:

  • Overkill
  • Borknagar
  • schizma
  • Zespół Sztylety

Data, miejsce i bilety Summer Dying Loud 2024

15. edycja Summer Dying Loud odbędzie się w dniach 5-7 września w Aleksandrowie Łódzkim.

W sprzedaży dostępne są już takie karnety i bilety na festiwal - można je zakupić TU.