Strzelanina w trakcie koncertu Vince'a Neila z Mötley Crüe!

i

Autor: Larry Marano/Shutterstock/Rex Features/East News Tragiczne wydarzenie w trakcie występu wokalisty Mötley Crüe!

Strzelanina w trakcie koncertu Vince'a Neila z Mötley Crüe!

2023-09-25 9:12

Vince Neil bardzo dobrze znany jest fanom ciężkiego brzmienia, szczególnie z czasów złotej ery glam metalu lat 80., jako wokalista zespołu Mötley Crüe. Neil działa także solowo, szczególnie jeśli chodzi o aspekt koncertowy. To właśnie podczas jednego z ostatnich występów wokalisty doszło do bardzo groźnego zdarzenia.

Choć zespół Mötley Crüe to prawdziwy weteran rockowo-metalowej sceny, to w ubiegłym roku z powodzeniem udało mu się powrócić na światowe sceny - i to pomimo faktu, że od premiery ostatniego albumu formacji minęło właśnie piętnaście lat! Od miesięcy mówi się o tym, że grupa intensywnie pracuje nad nowym krążkiem, nad którym czuwa jej stały współpracownik - uznany producent Bob Rock. Nowej muzyki póki co nie ma, a o Mötley Crüe mówi się dużo częściej w kontekście konfliktu z. byłym już, gitarzystą, Mickiem Marsem (którego w składzie zastąpił John 5), czy skandali wokół perkusisty Tommy'ego Lee. Teraz zespół znówu jest na językach wszystkich.

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Tragiczne zdarzenie w trakcie występu Vince'a Neila!

W niedzielę 24 września za pośrednictwem swoich social mediów, wokalista formacji, Vince Neil, odniósł się do groźnego zdarzenia, którego był uczestnikiem. 

W sobotę 23 września muzyk występował na Targach Stanowych w Oklahomie, pokaz został jednak przerwany. Wszystko to dlatego, że w budynku położonym dosłownie obok wybuchła strzelanina! Jak napisał sam muzyk, w momencie, gdy występ zbliżał się do końca, doszło do tragicznych zdarzeń, a ludzie zaczęli uciekać, jemu samemu i jego zespołowi kazano za to ukryć się w szatni, podziękował on także wszystkim za zrozumienie.

Jak poinformowała policja, do strzelaniny doszło w położonym obok miejsca odbywania się targów Bennett Event Center. Rozpoczęła się ona w wyniku konfliktu między dwoma mężczyznami, a jeden z nich postrzelił drugiego w klatkę piersiową z bliskiej odległości. Ofiara jest w stanie krytycznym, podejrzany został zatrzymany, nikt z uczestników koncertu nie ucierpiał.