Sting wspomniał ostatnią trasę The Police, twierdząc, że była to tylko nostalgiczna podróż

i

Autor: screen: https://youtu.be/87_1W4P1F2A

Sting zaprezentował nowy utwór, w którym śpiewa po hiszpańsku

2022-02-15 9:13

Sting, 17-krotny zdobywca Grammy znany ze śpiewania w różnych językach (EP-ka 'Nada Como el Sol', utwór 'La Belle Dame Sans Regrets'), zapowiada hiszpańskojęzyczny singiel 'Por Su Amor'.

'Por Su Amor' to hiszpańskojęzyczna wersja piosenki 'For Her Love' z ostatniego albumu Stinga 'The Bridge' Nagranie zainspirowane wizytami w bajecznej Kalifornii Dolnej i zarejestrowane zostało podczas niedawnego pobytu Anglika w Cabo San Lucas w Meksyku.

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Sting śpiewa po hiszpańsku. Tak brzmi nowy singiel artysty

Hiszpańskie słowa napisał nominowany do Grammy autor piosenek i producent Martin Kierszenbaum - współautor 'For Her Love' oraz współproducent płyty 'The Bridge'. W 'Por Su Amor' gościnnie w chórkach śpiewa Hannah Brier. Na gitarze zagrał Dominic Miller, a na klawiszach Martin Kierszenbaum. 

Sting premierowo wykona 'Por Su Amor' podczas 34. gali wręczenia nagród Premio Lo Nuestro. Występ gwiazdora i ceremonia odbędą się 24 lutego. Album 'The Bridge' został napisany w trakcie pandemii. Sting opowiada na nim o osobistych stratach, zakłóceniach, zamknięciu oraz nadzwyczajnej sytuacji społecznej i politycznej.

Poruszając tak wiele kwestii i tematów, Sting wybrał na tytuł 'The Bridge', gdyż most symbolizuje trwałe i wciąż ewoluujące ogniwo łączące idee, kultury, kontynenty czy nawet brzegi rzeki. To jednocześnie droga w przeszłość, dlatego Sting zaczął zastanawiać się nad muzyką i miejscami, które go ukształtowały.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]