Kirk Hammett opowiedział szczerze o swoim dzieciństwie: Spotkało mnie wiele nieszczęścia

i

Autor: screen: https://youtu.be/4U7aF6h_iwA

Kirk Hammett o swoim solowym albumie: to wrota do wielu muzycznych i fizycznych destynacji

2022-02-15 8:38

Przez lata fani spekulowali, kto z Metalliki będzie pierwszym, który zdecyduje się na wydanie solowego krążka. Jak widać, pierwszym który zdecydował się na taki ruch, jest Kirk Hammett. Teraz gitarzysta zdradził, jak będzie wyglądać jego krążek i co możemy się na nim spodziewać.

Jak dotąd, żaden z członków Metalliki nie podjął się wydania solowego albumu, chociaż kilka razy spekulowano, że James Hetfield zdecyduje się na taki ruch. Okazuje się, że pierwszym z zespołu jest Kirk Hammett, który zdecydował się na nietypowy krążek. Co wiadomo o wydawnictwie?

Co tam w środku gra - Metallica

Kirk Hammett o swoim solowym albumie: to wrota do wielu muzycznych i fizycznych destynacji

Album 'Portals', będzie EPką, która ukaże się podczas Record Store Days, dokładniej 23 kwietnia 2022. Jak mówi o albumie Hammett:

„Portals” to wrota do wielu muzycznych i fizycznych destynacji. Nagrywane były w różnych miejscach, od Los Angeles, do Paryża i Oahu. „Portals” to wynik podróży muzycznych i metafizycznych. Zaproszenie do wewnętrznego świata dostępnego tylko przez muzykę i duszę.

Pozostaje cierpliwie czekać na pierwszy singiel, a sam krążek zostanie wydany na CD i winylu oraz pojawi się w streamingu.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia