Metallica w końcu zagrała numer 'Fixxxer' na żywo! Jak wypadł numer?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=9E9hAhHTwMU

Teksty Metalliki zostały przeanalizowane przez profesora filozofii. Teraz napisał o tym ksiiążkę

2022-02-11 10:12

Teksty Metalliki są często bardzo inspirujące i stają się punktem wyjścia do dyskusji. Jak widać, stały się one także podstawą do stworzenia książki, która skupia się na przekazie zawartym w tekstach zespołu. Wziął się za to profesor filozofii, a książka ma ukazać się w kwietniu.

Metallica i jej teksty, to temat do rozważań, które często są punktem wyjścia do ciekawych dyskusji. Wiadomo, teksty zespołu poruszają wiele ważnych kwestii i są źródłem inspiracji. Jak widać, mogę być one również źródłem inspiracji dla filozofów, którzy piszą książki. Zapowiedziano wydanie specjalnej książki, która filozoficznie podchodzi do tekstów zespołu.

Co tam w środku gra - Metallica

Teksty Metalliki zostały przeanalizowane przez profesora filozofii. Teraz napisał o tym książkę

William Irwin jest profesorem filozofii, krytykiem literackim i na dodatek, co najważniejsze, fanem metalu. W książce 'The Meaning Of Metallica: Ride The Lyrics' profesor poddał analizie teksty Metalliki, które w większości zostały napisane przez Jamesa Hetfielda. Jak możemy przeczytać w opisie książki:

Wokalista James Hetfield tworzy rockową poezję poruszającą temat śmierci, wojny, uzależnień, alienacji, korupcji, wolności, religii i nie tylko. Tworzy tęczę emocji za pomocą sprawnej, subtelnej palety. Jego teksty zasługują na uwagę.

Książka m ukazać się 19 kwietnia nakładem ECW Press, nic nie wiadomo obecnie na temat polskiej wersji językowej

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu