Sting wraca do Polski w 2024 roku! Gdzie i kiedy zagra artysta?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Martin Kierszenbaum Sting w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

koncerty 2024

Sting wraca do Polski na dwa koncerty w 2024 roku - oto czasówki występów

2024-06-05 8:43

The Cherrytree Music Company i Live Nation oficjalnie ogłaszają, że 17-krotny zdobywca nagrody Grammy - Sting, wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach My Songs: 6 czerwca 2024 roku w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie oraz 7 czerwca 2024 w Atlas Arenie w Łodzi. Znane są już harmonogramy obu wydarzeń - szczegóły poniżej!

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottle" i wiele innych kultowych utworów.

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times (UK) za „masterclass”; a o artyście mówią: „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisuje je jako „niespotykana przyjemność”, a sam Sting został okrzyknięty przez The Guardian "bezkonkurencyjnym" za jego "niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop".

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Sting na dwóch koncertach w Polsce w 2024 roku [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 6 czerwca 2024 – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot
  • 7 czerwca 2024 – Atlas Arena, Łódź
  • Gościni specjalna - GIORDANA ANGI

Bilety - dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.

TIMING występów Stinga w Gdańsku i Łodzi

Znany jest już harmonogram godzinowy obu koncertów artysty i prezentuje się on następująco. Uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 20:00 Giordana Angi
  • 20:45 Sting

Oto wszystkie role filmowe Stinga: