Stęsknieni za rockową energią na żywo? Zobacz Sinplus w Warszawie

i

Autor: Materiały prasowe

Stęsknieni za rockową energią na żywo? Zobacz Sinplus w Warszawie

2021-09-28 15:05

Gitarowa petarda - szwajcarski duet Sinplus, wystąpi 6 października w klubie Chmury w Warszawie. Muzycy na żywo zaprezentują numery ze swojej płyty „Break The Rules”. Zobaczcie, czego możemy spodziewać się po tym występie.

Zespół Sinplus tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. Ich muzyka to kwintesencja rocka: jest w niej poczucie wolności i lekkości, jest energia, która sprawia, że świat staje się łatwiejszym miejscem do życia. W maju ukazała się ich ostatnia płyta „Break The Rules”, a pochodzący z niej tytułowy singiel podbił rockowe radiostacje w całej Europie, w tym w Polsce. Panowie pracując nad wydawnictwem nie myśleli jednak o radiach, a o koncertach na żywo. To pragnienie nareszcie może się spełnić.

EskaROCK Live! - Happysad - Łydka

W ramach trasy promującej album „Break The Rules” Sinplus zagrają 6 października w warszawskim klubie Chmury. Jeśli zastanawiacie się, czego się spodziewać, sprawdźcie nagranie zrealizowane dla włoskiej radiostacji Rete 3.

Bilety na stołeczny koncert Sinplus w cenie 49 zł są dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.