Starszy mężczyzna śpiewa nu metalowy klasyk na karaoke

i

Autor: Wikimedia Commons/U.S. Army photo by Martin Greeson, TikTok/@fieldbasket1812

Wiadomości

Starszy mężczyzna śpiewa nu metalowy klasyk na karaoke. To wideo jest hitem na TikToku

Ponad 900 tys. razy wyświetlono na TikToku wideo, na którym widzimy starszego mężczyznę, który w trakcie karaoke zmierzył się z utworem "Bodies", czyli nu metalowym klasykiem od zespołu Drowning Pool.

Starszy mężczyzna śpiewa nu metalowy klasyk na karaoke

Taki widok mógł z pewnością zaskoczyć niejedną osobę. No, bo kto by się spodziewał, że na karaoke starszy pan postanowi zmierzyć się z "Bodies", czyli wielkim przebojem od nu metalowej formacji Drowning Pool? 

Nu metalowe kapele wszech czasów / Eska ROCK

Krótkie wideo z jego występem udostępnił jeden z użytkowników na platformie TikTok. I szybko stało się hitem. Na ten moment wyświetlono je ponad 900 tys. razy. Pan Dennis, ubrany w czapkę z daszkiem, uroczy sweter i spodnie w kolorze khaki, szybko podbił serca widzów. 

Zresztą sami zobaczcie: 

Pod wspomnianym filmikiem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Dennis jest tą osobą, którą chcę być w życiu", "O mój Boże, kocham Dennisa", "Ja na starość" – to tylko pierwsze przykłady z brzegu.

Kompozycja "Bodies" znalazła się na debiutanckim albumie amerykańskiej formacji Drowning Pool zatytułowanym "Sinner" z 2001 roku. Utwór stał się wielkim przebojem i pojawił się, w ciągu tych ponad dwóch dekad, w wielu filmach, reklamach czy programach telewizyjnych.

Jacoby Shaddix i jego top 5 nu metalowych kawałków:

Listen on Spreaker.