Stanik na scenie podczas koncertu Slipknot. Corey Taylor był zachwycony!

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Bielizna ląduje pod nogami Coreya Taylora

Stanik na scenie podczas koncertu Slipknot. Corey Taylor był zachwycony!

2022-07-06 11:07

Lądująca na scenie bielizna niemal od razu kojarzy się z koncertami rockowymi. Choć wydaje się, że w dobie wielko stadionowych występów gest ten przeszedł już do przeszłości, to nic bardziej mylnego! Przekonał się o tym na własnej skórze Corey Taylor, który na jednym z ostatnich występów Slipknot znalazł na scenie stanik! Muzyk wydawał się być szczerze zachwycony.

Lądująca na scenie bielizna to dziś już niemal symbol, prawdziwa legenda krążąca wokół koncertów rockowych. Praktyka rzucania ulubionym muzykom części swojej garderoby była popularna zwłaszcza w latach ‘80, gdy szczyty popularności przeżywały takie grupy jak Bon Jovi, Mötley Crüe, Def Leppard, Europe czy Journey. Z biegiem czasu, gest ten stracił na popularności - nie oznacza to jednak, że całkowicie przepadł. Kilka dni temu świat obiegły zdjęcia Johnny'ego Deppa, który znalazł na scenie… stanik. Okazuje się, że artysta nie jest jedynym, któremu w ostatnim czasie się to przydarzyło.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Corey Taylor znalazł na scenie stanik! Sprawdźcie reakcję muzyka!

W sobotę 25 czerwca zespół Slipknot zagrał na Machaca Fest 2022 w Monterrey w Meksyku. W trakcie wykonywania koncertowego setu, tuż przed odegraniem numeru The Chapeltown Rag, Corey Taylor - lider grupy - dostrzegł, że coś leży na scenie. Na filmiku, który trafił do sieci widać jego zaskoczenie - w pewnym momencie artysta podniósł tajemniczy element i pokazał publiczności, że pod swoimi nogami znalazł… stanik! Taylor zwrócił się publiczności po hiszpańsku, mówiąc, że stanik jest naprawdę duży, po czym założył go sobie na głowę. Następnie powiedział do widowni:

Jesteście szaleni, cholera. To jest loco (hisz. ‘szalony’). To takie loco — muy loco (hiszp. ‘naprawdę szalone’). Ale to w porządku, bo was strasznie uwielbiam, do cholery. - powiedział do publiczności lider Slipknot.

Sprawdźcie ten moment na nagraniu!

Kiedy nowy album Slipknot?

Piosenka The Chapeltown Rag ukazała się w listopadzie ubiegłego roku i ma zapowiadać niezatytułowany, najnowszy album studyjny Slipknot. Nie wiadomo, kiedy konkretnie miałoby się ukazać wydawnictwo, choć Taylor twierdzi, że stanie się to naprawdę niedługo. Według zapowiedzi muzyka, będzie to dużo mroczniejsze wydawnictwo niż jego poprzednik, czyli wydany w 2019 roku We Are Not Your Kind. Corey powiedział także, że nadchodząca płyta będzie jak cięższa wersja Vol. 3: (The Subliminal Verses).

Sonda
Czekasz na nowy album Slipknot?