Corey Taylor / Slipknot

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Nowy Slipknot coraz bliżej! Corey Taylor komentuje prace nad płytą. "Te utwory będą..."

2022-06-06 11:33

Slipknot już od jakiegoś czasu zapowiada nowy album. Fani jednak od kilku miesięcy nie dostali informacji w sprawie płyty, aż do teraz! Podczas jednego z koncertów w Cincinnati wokalista zespołu wypowiedział się na temat nachodzącego wydawnictwa. Kiedy możemy spodziewać się nowości od Taylora i spółki?

Slipknot prężnie działa i aktualnie koncertuje po całym świecie ze swoim materiałem. Na tegorocznej trasie nie brakuje kultowych szlagierów zespołu i nowości. Grupa praktycznie z koncertu na koncert zaskakuje swoich fanów mrocznym i mocnym widowiskiem. Co więcej! Nowych utworów będzie można posłuchać nawet w Polsce już 7 sierpnia 2022 w Ergo Arenie. To kolejny europejski punkt na trasie amerykańskiej kapeli, która ma za sobą już sześć studyjnych albumów. Oczywiście to nie wszystko! Jeszcze z początkiem 2022 roku Corey Taylor zapowiedział nowe wydawnictwo. Podczas występu w Cincinnati ponownie przypomniał słuchaczom o krążku i powiedział kilka zdań na temat daty premiery.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Członkowie Slipknot pojawili się w popularnej grze online! Jak prezentują się w wirtualnym świecie?

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Corey Taylor ponownie zapowiada płytę Slipknot. "Te utwory będą niesamowicie mocne"

Zespół wystąpił 1 czerwca 2022 w Heritage Bank Center w Cincinnati. Podczas koncertu Taylor odniósł się do nadchodzącej płyty. Przypomnijmy, że z początkiem roku pochwalił się słuchaczom, że nowy materiał jest już w fazie miksu. Ze sceny przypomniał fanom o albumie i powiedział, że nie będą musieli długo czekać, bo nowy Slipknot "jest k*rwa blisko!".

"Nie mamy konkretnej daty... jeszcze. Ale coś wam powiem. Nie będziecie musieli długo czekać. Obiecuję wam, że dostaniecie nową muzykę od Slipknota naprawdę, k*rwa, niedługo. [...] Te numery będą niesamowicie mocne i narobią sporą hałasu" - powiedział Corey Taylor

Sonda
Czekasz na nową płytę Slipknota?

Nowa płyta Slipknot - kiedy premiera? Co wiemy o nowej płycie?

W jednym z wywiadów dowiedzieliśmy się, że płyta na pewno pojawi się w 2022 roku. Słowa Taylora mogą tylko to potwierdzać. Zapowiedziano już, że utwory będą niesamowicie mocne, a nawet mają przestraszyć i zadziwić wszystkich fanów. Potwierdzono, że nowy materiał będzie można usłyszeć również na koncercie Polsce 7 sierpnia w Ergo Arenie. Dodajmy, że Slipknot planuje jeszcze kilka nowości, które na ten moment trzyma w tajemnicy. Jedna z nich ma dotoczyć filmu "Zombie versus Ninja", którego twórcą jest właśnie frontman zespołu.