Slipknot w grze online Smite

i

Autor: Screen z youtube.com/SMITE by Titan Forge Games

Członkowie Slipknot pojawili się w popularnej grze online! Jak prezentują się w wirtualnym świecie?

2022-05-31 10:04

Let me hear you scream! Corey Taylor i spółka wkraczają na pole bitwy mitycznych Bogów. Od teraz w popularnej grze komputerowej "Smite" można zagrać muzykami z zespołu Slipknot!

Smite to darmowa gra na konsole i komputery, w której możemy wcielić się w dowolnego boga z mitologii greckiej. Twórcy na ten moment przygotowali ponad 100 bóstw, ale nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Już jakiś czas temu ogłosili, że zamierzają poszerzać bibliotekę swoich postaci. Studio postanowiło podjąć nawet oficjalną współpracę z zespołem Slipknot. Od 17 maja wszyscy gracze i fani kapeli, będą mogli puścić sobie "Psychosocial" i wyjść na arenę słynnym klaunem, Sidem Wilsonem, Craigem Jonesem, czy nawet Coreyem Taylorem!

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Slipknot w grze internetowej Smite. Jak prezentują się postacie?

Znani muzycy wcielą się właściwie w trzy istoty z mitologii - Posejdona (Craig Jones, Sid Wilson, Corey Taylor), w Raijina (Michael Pfaff, Jay Weinberg, Clown) oraz Chaaca (Mick Thomson, Jim Root, Alessandro Venturella). Poza skórkami w nowej aktualizacji gry, dodano również inne elementy związne z zespołem, jak ekran ładowania Slipknot, zdjęcie profilowe, tytuł gracza Maggot Slipknot, a nawet nowy motyw muzyczny. Poniżej udostępniamy oficjalny materiał wideo promujący współpracę Smite i Slipknota.

Sonda
Jak często grasz w gry komputerowe?