Smash Into Pieces

i

Autor: Materiały prasowe - fot. John Gyllhamn

muzyczne nowości

Smash Into Pieces - o sztuce znalezienia własnego superbohatera. Nowy teledysk już jest!

2024-03-04 15:10

Smash Into Pieces od czasu wydania swojego trzeciego albumu, “Rise And Shine” stał się już dobrze rozpoznawalną grupą na międzynarodowej scenie rockowej. Zespół znany jest ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem, a ich mistyczny lider, APOC jest prawdopodobnie najbardziej przyciągającym wzrok członkiem grupy.

“Heroes Are Calling” to kolejny teledysk, który zapowiada nową studyjną płytę Smash Into Pieces. Nowy album Szwedów ukaże się 12 kwietnia, a zatytułowany będzie “Ghost Code”. „HEROES ARE CALLING” opowiada o znalezieniu swojego wewnętrznego superbohatera. „Nikt za Ciebie nie zrealizuje Twoich marzeń!” „Masz moc realizowania swoich pragnień, jesteś swoim własnym superbohaterem!”

Pozytywne umysły to największe inspiracje! Smash Into Pieces dla Eski Rock

Zespół na trasie!

Zespół obecnie znajduje się w centrum uwagi dzięki trwającej europejskiej trasie koncertowej, która upływa pod znakiem wyprzedanych koncertów m.in. w Amsterdamie, Berlinie, Londynie i Paryżu oraz zbliżającej się premierze ósmego albumu. Z APOC na czele, SMASH kontynuuje swoją muzyczną podróż, aby obudzić wewnętrzną moc, która istnieje w każdym człowieku. Grupa inspiruje i zachęca swoich słuchaczy, aby odważyli się zaangażować w podążanie za swoimi marzeniami. Jak anonsuje sam zespół: “Przeszkody są po to, aby je łamać, marzenia są po to, by je realizować. Wszystko, co stoi między nami a naszymi marzeniami, rozbijamy na kawałki”.

Zespół Smash Into Pieces powstał 15 lat temu w Örebro i ma na swoim koncie 7 płyt, z czego ostatnia, “Disconnect”, ukazała się 2 lata temu. Grupa wydała już ponad 40 singli, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne teledyski, zyskały już ponad pół miliarda odtworzeń. W zeszłorocznych eliminacjach do Eurowizji, z utworem “Six Feet Under” zespół zajął trzecie miejscie, a singiel natychmiastowo stał się radiowym hitem i w rodzinnej Szwecji pokrył się platyną w niespełna 12 tygodni. Teraz zespół gotowy jest, aby przedstawić fanom kolejny rozdział swojej epickiej historii w uniwersum ARCADII…