Do konfliktu Machine Gun Kelly kontra Slipknot, dołączył lider Trivium. Padły mocne słowa w stronę rapera

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=JGNqvH9ykfA

Slipknot podkręca atmosferę. Nowe utwory już niedługo?

2021-11-04 9:53

Nowy album Slipknota jest wyczekiwany przez fanów, jednak zespół postanowił stopniowo podgrzewać atmosferę, o czym świadczy ostatnia akcja. Grupa udostępniła specjalne tokeny, a na dedykowanej stronie, można usłyszeć nowe dźwięki od grupy. O co chodzi?

Slipknot uruchomił stronę, na której można kupić specjalne NFT, które nawiązują do zespołu. Sytuacja nie jest dziwna, ponieważ coraz więcej artystów wchodzi w świat wirtualnych tokenów, które z biegiem czasu mogą być coraz więcej warte. Sytuacja jest na tyle ciekawa, że razem z odpaleniem specjalnej strony, pojawiły się nowe dźwięki od zespołu.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Slipknot podkręca atmosferę. Nowe utwory już niedługo?

Poruszając się po stronie https://thechapeltownrag.com/, można natrafić na fragmenty utworów, które nie przypominają nic wcześniej wydanego przez zespół. Jak łatwo wydedukować, są to prawdopodobnie fragmenty nowych utworów. Jak niedawno mówił Corey Taylor, album będzie pewnego rodzaju kontynuacją:

To rozwinięcie tego, co zrobiliśmy na „We Are Not Your Kind”. Ten zespół zawsze przesuwał granice. Jest tu kilka kawałków, przy których ludzie oszaleją. Jest ciężar. Jest tu tak dużo elementów, że nie mogę się doczekać nagrania wokali. Mam napisane wszystkie teksty. Po raz pierwszy od długiego czasu będę na płycie Slipknot śpiewał nie tylko z mojej perspektywy. Staram się spojrzeć z punktu widzenia innych osób i opowiedzieć różne historie. Jest to bardzo wyzwalające.

Pojawia się także teoria, że Slipknot wyda najpierw niepublikowane numery, o których była kiedyś mowa. Zespół pojawi się w Polsce 7 sierpnia 2022, gdzie być może usłyszymy nowe numery.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu