Muzycy Comy, połączyli siły z Abradabem! Poznaliśmy pierwszy szczegóły zespołu Kashell

i

Autor: Materiały prasowe

KASHELL prezentuje drugi singiel i teledysk! Tak brzmi zespół AbradAba i muzyków Comy

2021-11-03 11:27

'Do Przodu' to drugi singiel i klip zapowiadający debiutancki album zespołu Kashell, którego premiera zaplanowana jest na 26 listopada tego roku. Posłuchajcie, jak w drugiej odsłonie brzmią muzycy Comy i AbradAb.

Tak o kawałku 'Do Przodu' mówi AbradAb:

Utwór powstawał w czasach dużej niepewności, kiedy wielu z nas zadawało sobie pytanie: co będzie dalej, co ze mną, jak się odnajdę w nowej rzeczywistości? Jest to jeden z najmocniejszych brzmieniowo utworów naszego składu, jego energia umocniła mnie w przekonaniu, że nie można się załamywać, poddawać i cokolwiek się wydarzy musimy stawić temu czoła. Jedyną opcją jest patrzeć przed siebie i podążać swoją drogą. Prostą czy krętą, łatwą czy trudną, ale jednokierunkową - a więc zawsze do przodu!’.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Kashell to zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina ( Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama ( Von Marszala) Marszałkowskiego. Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej.

W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu. Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają dziewięć albumów studyjnych, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować. Wspólny projekt z Abradabem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy.

Na płycie pod tytułem ,,Ka$hell’’ znajdzie się 10 utworów.  Producentem muzycznym płyty jest  zespół Kashell i Marek Dulewicz

Zespół będzie promował krążek również na koncertach: 

  • 03.12 Klub Kwadrat, Kraków
  • 04.12 Klub Studencki Spirala, Gliwice
  • 12.12 Stary Klasztor, Wrocław
  • 16.12 Art Kombinat, Monopolis, Łódź

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)