Vans świętuje 10-lecie House of Vans albumem „House of Vans – If These Walls Could Talk”

i

Autor: Materiały prasowe

Vans świętuje 10-lecie House of Vans albumem „House of Vans – If These Walls Could Talk”. To tam grali: Metallica, Foo Fighters i Blondie

2021-11-02 13:55

Ponad 200 ilustrowanych stron upamiętnia bogatą historię cenionego centrum kulturalnego i muzycznego. Poznaliśmy szczegóły wyjątkowego albumu

Vans, oryginalna marka sportów akcji i światowa ikona kreatywnego wyrażania siebie, świętuje ponad dziesięć lat istnienia House of Vans, wydając nowy retrospektywny album zatytułowany House of Vans - If These Walls Could Talk. Na ponad 200 stronach historii, zdjęć i niezapomnianych muzycznych momentów, If These Walls Could Talk chronologicznie opisuje bogatą historię ulubionych wydarzeń marki z obszaru muzyki, sztuki i skateboardingu przedstawiając House of Vans w zdumiewającej formie wizualnej retrospekcji z ostatnich dziesięciu lat.

Co tam w środku gra - Metallica

„Przybierając wiele form w ciągu ostatniej dekady, House of Vans jest magiczny; jak jeden z jednorożców, często naśladowany, ale nigdy nie powielany. Od występów MC’s na żywo po Mos Def… lekcje jazdy na deskorolce dla najmłodszych po szkolenia profesjonalistów… od Television i Blondie po nowe koncerty Speedy Ortiza i Bully. Od charytatywnych akcji, takich jak ‘winter coats drives’ po House Party. House of Vans dostarcza więcej wspaniałych wspomnień… i więcej czystej radości na metr kwadratowy niż jakakolwiek inna istniejąca platforma”. - Przedmowa Douga Palladiniego, prezesa marki Vans Global

Dzięki lokalizacjom na całym świecie, w tym stałym przestrzeniom w Nowym Jorku, Londynie i Chicago oraz dawnym miejscówkom typu pop-up w Toronto, Berlinie, Szanghaju, São Paulo, Austin i wielu innym, House of Vans od dawna jest miejscem, które umożliwia poznanie i doświadczenie tego, co najlepsze w Vans, i to od wewnątrz. Na scenach House of Vans, na całym świecie pojawiły się legendy muzyki i ikony, takie jak Metallica, Public Enemy, Nas, Foo Fighters, Anderson.Paak, Blondie, a także utalentowani artyści i legendy skateboardingu z całego świata. House of Vans zawsze tworzył jedyny w swoim rodzaju show dla lokalnych społeczności i fanów.

Centrum kreatywności marki, House of Vans służyło jako źródło kultury Vans i międzynarodowa przestrzeń muzyczna, promując progresywne platformy artystyczne i muzyczne oraz wciągające serie eventów. Nowa książka nadaje życia najbardziej pamiętnym momentom tego miejsca, takim jak kultowe imprezy Vans House Party, które po raz pierwszy odbyły się w inauguracyjnej lokalizacji na Brooklynie w Nowym Jorku wraz z dogłębnymi opisami wykonawców, interaktywnie prowadzonymi warsztatami z najlepszymi artystami i zakulisowe inspiracje dla instalacji artystycznych i murali w obiekcie.

Odznaczony energią fanów i widzów, House of Vans uchwycił energię kultury otaczającej każdą z lokalizacji. Chociaż bycie tam jest jedynym sposobem, aby tego doświadczyć, ten album naprawdę sprawia wrażenie, jakby trzymało się House of Vans w swoich rękach.

Ucieleśniający charakterystycznego dla marki ducha „Off The Wall”, House of Vans to miejsce, w którym wyobraźnia Vans się uwalnia i inspiruje kreatywnością każdą osobę przekraczającą jego próg. Z okazji 10 urodzin House of Vans, obszerna książka House of Vans – If These Walls Could Talk będzie możliwa do kupienia w ograniczonej ilości od 2 listopada 2021 r. na Vans.co.uk/Family.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?