Slipknot i Yen! Formacja nie zwalnia tempa i wydaje kolejny singiel z The End, So Far! [TELEDYSK]

i

Autor: Screen z YouTube/Slipknot Slipknot z teledyskiem do "Yen"!

Slipknot i "Yen"! Formacja nie zwalnia tempa i wydaje kolejny singiel z "The End, So Far"! [TELEDYSK]

2022-08-23 8:37

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego albumu studyjnego grupy Slipknot. Krążek “The End, So Far” ukaże się dokładnie 30 września, ale Panowie, ku uciesze fanów, nie zostawiają ich z niczym. W piątek 5 sierpnia ukazał się kolejny, trzeci już singiel, promujący płytę. Nieco ponad dwa tygodnie później grupa wypuściła też mroczny klip do numeru "Yen" - sprawdź!

Już w ubiegłym roku Corey Taylor, lider zespołu Slipknot, dawał do zrozumienia, że grupa pracuje nad nową, naprawdę dobrą muzyką, która ujrzy światło dzienne w najbliższym czasie. Pierwszą tego zapowiedzią był wydany w listopadzie ubiegłego roku numer The Chapeltown Rag, jednak na oficjalną zapowiedź albumu trzeba było poczekać osiem miesięcy. W połowie lipca zespół drażnił się trochę z fanami fragmentem nowego kawałka, by oficjalnie opublikować go 20 lipca. Numer The Dying Song (Time To Sing) zapowiedział album The End, So Far, który ukaże się już 30 września. Na krążku znajdzie się łącznie dwanaście piosenek, a my właśnie poznaliśmy kolejną!

Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim

Slipknot w melodyjnym “Yen” - posłuchaj!

W piątek 5 sierpnia zespół podzielił się z fanami kolejnym, trzecim już singlem z nadchodzącego albumu. Tym razem formacja postanowiła nieco zwolnić, a to za sprawą melodyjnego Yen, który spokojnie można by nazwać metalową balladą. Nieco ponad dwa tygodnie później ukazał się mroczny, bardzo niepokojący klip do numeru. Za reżyserię i koncept teledysku odpowiada Shawn "Clown" Crahan - sprawdź wideo poniżej!

Slipknot zagrali w Polsce!

Grupa jest obecnie w trakcie letniej części swojej trasy koncertowej. W jej ramach zespół zagrał w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Setlista obfitowała w najbardziej znane numery Slipknota, nie zabrakło też kawałka The Dying Song (Time to Sing), który bardzo szybko wyrasta na jednego z koncertowych faworytów.