Corey Taylor jako dumny tata! Wideo z reakcją muzyka na występ jego syna podbija sieć!

i

Autor: Screen z YouTube/Laudario Muzycy Slipknota obserwują występ swoich synów

Corey Taylor jako dumny tata! Wideo z reakcją muzyka na występ jego syna podbija sieć!

2022-08-02 16:01

Zespół Slipknot kontynuuje letnią część swojej trasy koncertowej, w której, w roli supportu, towarzyszy mu grupa Vended. Na czele tej kapeli stoi Griffin Taylor - prywatnie syn lidera Slipknot. 20 lipca Panowie stanęli razem na scenie, by zaśpiewać jeden z klasyków Slipknota - wideo z tego momentu błyskawicznie obiegło Internet. Teraz równie popularny w sieci jest inny filmik, przedstawiający Coreya Taylora w roli dumnego taty, obserwującego na scenie własne dziecko - zobacz!

Dokładnie 20 lipca, koncertem w Bukareszcie, rozpoczęła się letnia część trasy koncertowej zespołu Slipknot. W roli supportów występują dwie grupy - Jinjer i Vended. Na czele drugiej z wymienionych stoi Griffin Taylor, prywatnie syn lidera Slipknota! Dzięki wspólnej trasie, Panowie mogą sobie pozwolić też na wspólne występy - do takiego doszło właśnie podczas pierwszego koncertu - Griffin dołączył do Coreya na scenie podczas wykonywania numeru Custer. Nagranie z tego momentu błyskawicznie obiegło Internet. Teraz nie mniejszą popularnością cieszą się filmiki, przedstawiające lidera Slipknota i perkusistę grupy, Shawna „Clowna” Crahana, którego syn także jest członkiem Vended, podziwiających swoje pociechy w akcji!

Krzysiek Sokołowski w Esce Rock o najnowszym singlu Nocnego Kochanka. Nago na hulajnodze?

Corey Taylor i Shawn “Clown” Crahan jako dumni ojcowie!

Na krótkim materiale wideo, które w sieci udostępniają uczestnicy koncertu, widać występ zespołu Vended. W pewnym momencie jednak kamera kieruje się w bok, by pokazać uśmiechniętego od ucha do ucha Coreya Taylora i stojącego obok Shawna. Panowie z dumą i zaangażowaniem obserwowali swoich synów na scenie - sprawdź!